Kran i prysznic

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 652 razy | Kategoria: Aranżacja i wyposażenie wnętrz | Ilość słów: 269 | Data: 02.01.13 | 0 komentarzyTemat luksusu w łazienkach jest bardzo pasjonujący. Fajnie jest czasem choć poprzeglądać informacje i ogłoszenia o rzeczach, których w większości przypadków nigdy mieć nie będziemy. Choć jedna z tych rzeczy mogłaby bowiem zapewnić nam spokojny żywot na długie lata – niestety, jak wiemy, nie jest tak dobrze.


Dziś  na celowniku mamy… kran. Wyobraź sobie najdroższy zlew świata. Cały wykonany ze złota? Z kryształami Swarovskiego? Wcale się nie mylisz. W Szwecji istnieje firma, która wykonała najdroższą umywalkę na świecie – zrobioną z aluminium pokrytego grubą warstwą 24-katratowego złota i ozdobioną w wielu miejscach prawdziwymi diamentami.

Jeśli interesuje Cię nie tylko piękne, ale i bardzo zaawansowane technologicznie wyposażenie łazienek, przyjrzyj się jednemu z najlepszych pryszniców na świecie. Co tu masz? Praktycznie wszystko, czego mógłbyś zapragnąć. Prysznic nie tylko jest duży, oszałamiająco wygląda w łazience, to jeszcze jest bardzo funkcjonalny. Mmay tutaj dwie baterie prysznicowe, telewizję całkowicie odporną na niszczące działanie wody, urządzenie masujące, światło u góry, alarm, odtwarzacz mp3 – a  to wciąż jeszcze nie wszystko! Zastanawiasz się, co jeszcze producenci mogliby z tym zrobić? To urządzenie jest dowodem na to,  że wyposażenie łazienek i technika przy nich wykorzystywana naprawdę idzie do przodu. Cały masaż ma aż 6 jednostek – nie musisz wydawać zatem pieniędzy na zabiegi akupunktury. Natrysk ustawiasz przy pomocy 6 urządzeń – mamy tutaj nawet 8 ciekawych elementów, dzięki którym możesz się pobudzić w różny sposób. Istnieje również możliwość podłączenia telefonu lub radia do niewielkiego głośnika. Sterowanie wszystkim, co masz w zasięgu ręki jest ułatwione ze wszech miar – do dyspozycji masz bowiem ekran dotykowy, podłączony do różnorodnych mechanizmów.  I to wszystko mógłbyś mieć, gdybyś tylko był bogaty, niestety rzeczywistość bywa mniej różowa.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.