Meble w różnym stylu

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Selena86

Czytano: 1128 razy | Kategoria: Aranżacja i wyposażenie wnętrz | Ilość słów: 292 | Data: 04.06.12 | 7 komentarzyProfesjonalne i markowe meble kuchenne Szczecin mogą mieć fronty na wysoki połysk, które polecane są do małych i nowoczesnych pomieszczeń. Meble takie optycznie powiększają przestrzeń. Wyposażając lub modernizując małą kuchnię szczególną uwagę należy poświęcić meblom.


To one decydują o funkcjonalności i przestronności pomieszczenia. Zachowanie koniecznego minimalizmu zapewni wygodę i elegancję naszej kuchni. Kuchnie w Szczecinie oferują różnorodne rozwiązania, jak i różnorodność szafek kuchennych, umożliwiających odpowiednie przechowywanie sprzętów kuchennych. Meble kuchenne oferują np. wysoką zabudowę szafek dolnych, która zapewnia dyskretne ukrycie sprzętów AGD. Natomiast zabudowa do sufitu, przez wiszące szafki zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie talerzy, szklanek, czy produktów spożywczych. Kuchnie oferują liczne schowki, szuflady typu cargo, czy otwarte półki, które są niezbędne do zachowania porządku i estetyki. W małej kuchni , decydując się na stół najlepiej zakupić nieduży stolik barowy. Może on być rozkładany lub przymocowany do ściany. Stół pozwoli na swobodne spożycie posiłków i ukrycie blatu, zapewniając sobie swobodną przestrzeń w czasie prac kuchennych. Meble kuchenne oferują również blaty narożne. Są one coraz bardziej popularne ze względu na swoja funkcjonalność i świetne efekty dekoracyjne.

Oprócz frontów na wysoki połysk świetnie prezentują się w niewielkiej kuchni fronty z mlecznego szkła lub lustra. Wadą takich mebli trudność w utrzymaniu czystości. Tłuste plamy czy odciski palców są bardzo widoczne i trudne do usunięcia. Decydując się na kuchnie musimy pamiętać, o podstawowych zasadach projektowania wnętrz, które mówią, że meble kuchenne powinny tworzyć spójną całość z kolorem ścian, wtapiając się w tło, albo kontrastować z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Posadzka i szafki powinny być zintegrowane kolorystycznie akcentując kolor ścian lub meble wyróżniają się na tle podłogi. Meble kuchenne proponują dopasowanie koloru blatu i dodatków z kolorem podłogi.
Podpis

Meble kuchenne Szczecin


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.