Urządź ze smakiem swoją kuchnię, niezależnie od jej rozmiaru

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 600 razy | Kategoria: Aranżacja i wyposażenie wnętrz | Ilość słów: 314 | Data: 02.04.13 | 0 komentarzyKuchnia to najczęściej królestwo pań, jednak także wielu mężczyzn lubi w nich spędzać czas. Jedno jest pewne, nikt nie lubi, gdy jego kuchnia jest bardzo mała.


Jest to spowodowane m.in. tym, że przecież niewielka kuchnia bardzo utrudnia współżycie, zwłaszcza, gdy rodzina jest co najmniej czteroosobowa. Niezależnie jednak czy jest się posiadaczem bardzo dużej, przestrzennej kuchni czy też przeciwnie – bardzo małej, nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić ją ze smakiem. Wystarczy odwiedzić  Sklep internetowy Leroy Merlin.         
            Prawdziwym hitem są np. ostatnio panele szklane. Panie domów wręcz oszalały na ich punkcie, gdyż w przeciwieństwie np. do tradycyjnych kafelek są one nie tylko funkcjonalne,  wygodne w użyciu ale też estetyczne. Niektóre są wręcz piękne, nie tylko estetyczne!  Dzięki temu, że   stworzono je szkła, można je łatwo przemyć, za to zastosowane na nich różnorakich wzorów sprawia się, że one bardzo nowoczesne. Pasują one zarówno do niewielkich jak i bardzo dużych kuchni. Można je zastosować zarówno jako blat bądź jako płytki ścienne.       
            Nie jest to jednak jedyny sposób na urządzenie z gustem każdej kuchni. W dużych kuchniach bardzo popularna jest ostatnimi czasy tzw. wyspa kuchenna, którą można obserwować w różnych programach kulinarnych. Wystarczy odwiedzić Sklep internetowy Leroy Merlin, by sobie taką wyspę skompletować wedle własnego uznania.         

            A jeśli nie ma co marzyć o dużej kuchni, a do dopiero wyspie? Wtedy warto zaoszczędzić przestrzeń kuchenną na czym się da. Od pewnego czasu producenci na szczęście wychodzą naprzeciw oczekiwaniom właścicielom mikroskopijnych kuchni.  Pewną pomocą jest to, że  produkuje się aktualnie sprzęty o zmniejszonych parametrach.  Tak np. zmywarki, lodówki i kuchenki produkuje się w wersjach węższych o około 45 centymetrów. Bardzo pomaga to przy aranżowaniu niewielkiej przestrzeni, często bowiem pozwala np. umieszczenie po prostu tego co jest niezbędne. Wszystkie je można zamówić, odwiedzając  Sklep internetowy Leroy Merlin.           


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.