Budowa


1: Elementy instalacji elektrycznej
Każda instalacja elektryczna wymaga zastosowania odpowiednio dopasowanych elementów, aby mogła sprawnie, bezawaryjnie i bezpiecznie funkcjonować przez wiele lat.

2: Jak przebiega montaż klimatyzacji?
Sezon montowania klimatyzacji jeszcze się nie rozpoczął, jest to więc ostatni dzwonek, aby skorzystać z usług firmy, która oferuje takie usługi po cenach przedsezonowych - możemy wiele zaoszczędzić. Co wchodzi w skład tego typu usługi?

3: Zatrudniasz dekarza? Sprawdź jego kwalifikacje
Jest kilku kluczowych specjalistów, którzy mają ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądał nasz dom. Jednym z nich jest dekarz, człowiek odpowiedzialny za niezwykle istotny element – dach. Czy wiesz kogo zatrudnić?

4: Zalety i wady ogrzewania elektrycznego
Ogrzewanie elektryczne jest bardzo często stosowane jako alternatywne źródło energii grzewczej do innych systemów. Coraz śmielej decydujemy się jednak na wykorzystanie takiego rozwiązania jako samodzielnego źródła grzewczego. Jakie są jego zalety i wady?

5: Najlepsze materiały na ocieplenie domu
Budowa domu to ogromny wydatek. Często doprowadzamy ją do stanu, w którym możemy się już wprowadzić, a resztę prac odkładamy na bliższą lub dalszą przyszłość. Dlatego zdarza się, że przez pewien okres nasze domy są nieocieplone. Niesie to jednak ze sobą konsekwencje, przede wszystkim finansowe.

6: Beton w budownictwie i aranżacji wnętrz
Charakterystyka i zastosowania betonu znane są wszystkim budowlańcom. Nie wszyscy jednak mają świadomość, jaką popularnością cieszą się rozmaite imitacje betonu, stosowane we wnętrzach.

7: Styropian w budownictwie
Spieniony polistyren, powszechnie znany jako styropian, jest obecnie niezwykle popularny w budownictwie, przemyśle, handlu i usługach. Jego wykorzystanie jest tak wszechstronne, że ciężko byłoby się bez niego obejść.

8: Podaj cegłę, czyli jak pną się mury
Z czego budujemy ściany? Najczęściej do tego celu używamy: pustaki, cegły lub bloczki. Tak zbudowane ściany działowe odznaczają się trwałością i izolują akustycznie. Już przy wyborze projektu domu warto sobie zadać pytanie, jaki materiał będzie najbardziej odpowiedni?

9: Domy z drewna – czy to przeżytek?
Domy z drewna budowało się w naszym kraju dawniej bardzo często, niestety wraz z rozwojem technologii budowy domów murowanych i wraz z bogaceniem się społeczeństwa domy z drewna zaczęły być postrzegane jako domy, które budują osoby, których nie stać na dom murowany.

10: Czy dom pasywny musi być brzydki?
Ich kształty nie są skomplikowane, najczęściej tworzą zwartą bryłę zbliżoną do sześcianu. Czy wymyślają je niedouczeni projektanci? Rzecz w tym, że projektanci doskonale wiedzą co robią i taki, a nie inny wygląd domów pasywnych świadczy o ich kompetencjach jak najlepiej


Strona 1 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.