Nieruchomości


1: Domy energooszczędne – zalety i wady
Mówi się, że dom to skarbonka bez dna, którą trzeba kompletnie remontować raz na dwadzieścia lat. Należy wtedy wymienić wszystkie rury, kable, tynki i dach. Dodatkowo mieszkanie w domu nierozerwalnie wiąże się z coraz to wyższymi rachunkami za prąd, wodę, ścieki, śmieci oraz ogrzewanie.

2: Kupno domu - co wziąć pod uwagę?
Kupując dom mamy dziś świadomość tego, że wcale nie musi być to decyzja podejmowana na całe życie. Zdajemy sobie jednak sprawę i z tego, że ewentualne błędy mogą nas naprawdę drogo kosztować, trudno więc dziwić się, że staramy się ich nie popełniać. Na co zatem powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

3: Mieszkanie w centrum czy dom na obrzeżach - co lepsze?
Postawienie pytania w taki sposób jest właściwie błędne, ale zdecydowaliśmy się na to dlatego, że właśnie w takiej formie jest ono najczęściej spotykane.

4: Dom czy mieszkanie?
Wiele par u początku swojego małżeńskiego życia muszą się zdecydować czy wybrać dom czy mieszkanie. Nie wszystkich oczywiście stać na kupno domu, który najczęściej jest relatywnie droższy od mieszkania, jednak jeśli ma się możliwość wyboru, oczywiście warto zainwestować w dom, nawet jeśli ma to oznaczać niewielkiego kredytu.

5: Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz szukać mieszkania
Znalezienie pierwszej pracy czy założenie rodziny to doskonały moment na to, by zdecydować się na zakup własnego mieszkania. W ten sposób wejdziemy w nowy etap swojego życia z poczuciem komfortu i bezpieczeństwa. Jak zatem wybrać cztery kąty, które nie tylko spełnią swoje najważniejsze funkcje, ale i oddadzą nasz osobisty styl?

6: Jak ogrzewa się domy z bali?
Chcesz zbudować sobie dom z bali? Zastanawiasz się jaki sposób ogrzewania można w nim zastosować. Co oczywiste Twój dom powinien posiadać również jakiś system ogrzewania. Bowiem drewno jest materiałem, który jest doskonałym izolatorem, jest wysoce energooszczędny, ale nie można pozostawić takiego domu bez żadnego ogrzewania.

7: INWESTYCYJNY REKONESANS, CZYLI WYCIECZKA NA PLAC BUDOWY
Zakup mieszkania lub lokalu użytkowego to inwestycja na wiele lat. Decydując się zarówno na zakup nieruchomości już gotowej, jak i tej w budowie musimy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Od czego zacząć i czemu poświęcić najwięcej uwagi?

8: Dom pasywny czy energooszczędny? Jakie są różnice?
Budowanie domów w tak zwanej technologii tradycyjnej coraz częściej jest postrzegane jako nieopłacalne, nie zaskakuje nas wiec to, że systematycznie rośnie liczba osób poważnie zastanawiających się tak nad budownictwem pasywnym, jak i energooszczędnym.

9: Z biurem, a jednak bez prowizji?
Wielu sprzedających i potencjalnych kupców nieruchomości deklaruje, że dla zaoszczędzenia nawet niewielkiej sumy pieniędzy zrobi wszystko. Jednocześnie rezygnuje z pomocy pośredników nieruchomości, a to jak się okazuje duży błąd!

10: Straty ciepła w domu – jak ograniczyć je do minimum?
Budując dom przywiązuje się bardzo dużą wagę do tego, by zagwarantować sobie odpowiednie ciepło w całym budynku. Należy więc zamontować dobrze przystosowane i dobrane ogrzewanie, które zagwarantuje, że ciepło w całym domu będzie na odpowiednim poziomie.


Strona 1 z 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.