Dobre biuro nieruchomości to profesjonaliści, którzy w nim pracują

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Natalia

Czytano: 531 razy | Kategoria: Nieruchomości | Ilość słów: 494 | Data: 02.04.13 | 0 komentarzyWybór dobrego biura nieruchomości to podstawa do wszelkich negocjacji w zakresie kupna, czy sprzedaży: domu, mieszkania, lokali użytkowych oraz działki. Współpraca z nim przydaje się szczególnie wtedy, gdy nie jesteśmy inwestorem/deweloperem posiadającym szeroką wiedzę na ten temat.


Biur nieruchomości przybywa z każdym rokiem jak przysłowiowych "grzybów po deszczu". Tym trudniej jest nam zatem wybrać na tyle odpowiednie biuro, by mieć pełną świadomość trafnej decyzji. Jak się jednak okazuje na podstawie kilku wskaźników można ocenić z jakim biurem podjeliśmy współpracę.

Analizę zawsze najlepiej poprzeć przykładem. Pod ostry nóż trafi zatem biuro nieruchomości - Verso.

 

Szeroki zakres usług

Każde biuro nieruchomości, które chce się liczyć na rynku i spełniać wszystkie oczekiwania klientów nie może zajmować się tylko sprzedażą mieszkań. Powinno specjalizować się także we wszelkich tematach związanych z inwestowaniem w nieruchomości, ich wynajmowaniem oraz zarządzaniem nimi zarówno w rozumieniu komercyjnym, jak i stricte mieszkaniowym.

Tym samym zatem konieczne jest łączenie klasycznych cech biura nieruchomości z nowymi, powstałymi w wyniku powiększających się potrzeb konsumenckich. Jakie wykraczające ponad standard typy usług można wyróżnić na przykładzie biura Verso?

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży,

  • wynajem powierzchni użytkowych i prywatnych,

  • pomoc w formalnościach kredytowych,

  • ciekawe i profesjonalne porady zamieszczane na blogu firmy.

 

Dobre biuro nieruchomości to profesjonaliści, którzy w nim pracują

 

Jeśli mamy podjąć współpracę z biurem nieruchomości podstawą jest zaufanie wobec ludzi, którzy są przedstawicielami danej firmy. Kto pracuje w firmie Verso?

 

Wszystkie zatrudnione osoby posiadają: licencje zawodowego pośrednictwa w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami. Nie są to osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku nieruchomości, ale doświadczeni ludzie posiadający wieloletnie (co ważne) udokumentowane doświadczenie w branży.

 

Profesjonalne narzędzia pracy

Wizytówką biura nieruchomości koniecznie musi być jego strona internetowa. To od niej zależy, czy użytkownicy rynku zainteresują się poszczególnymi ofertami. Analizując stronę: http://www.verson.com.pl/ można zauważyć bardzo ciekawe podstrony oraz zakładki, których nie znajdziemy na żadnej innej stronie.

Osobno są tutaj wydzielone informacje dla sprzedających, dla kupujących, dla deweloperów i inwestorów. Wreszcie wyczytamy także wszystko o "Home staging" oraz skutecznym zarządzaniu nieruchomościami.

 

Coś co wyróżnia

Wreszcie, po analizie wszystkich podstawowych parametrów biura, czyli: strony www, pracowników, usług i ofert warto sprawdzić, czy możemy odnaleźć w nim jeszcze coś, co rzeczywiście go wyróżni.

 

W przypadku Verso można zwrócic uwagę na dwa aspekty. Po pierwsze profesjnalne porady zamieszczone na blogu firmy (http://www.verson.com.pl/blog/). Po drugie możliwość skorzystania z indywidulanego doradztwa kredytowego (http://www.verson.com.pl/strona/kredyty).

 

Blog ma za zadanie pomóc w rozwiązaniu wszystkich naszych wątpliwości, podjęciu trudnej decyzji i dostarczyć niezbędnej wiedzy, której nam w tej kwestii brakuje. Indywidualny Doradca ds. Kredytów ma z kolei za zadanie przejąć za nas część obowiązków związanych z formalnościami bankowymi.Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.