Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bryank

Czytano: 437 razy | Kategoria: Nieruchomości | Ilość słów: 286 | Data: 10.05.13 | 0 komentarzySzukając atrakcyjnej lokalizacji i niebanalnej architektury własnego mieszkania warto zapoznać się z ofertą dotyczącą lokali w odnowionych zabytkowych kamienicach.


Takie kamieniczki usytuowane najczęściej w bezpośredniej bliskości centrów miast stanowią niewątpliwą alternatywę dla podmiejskich osiedli.

Wrocławski Ołbin przy ulicy Bolesława Prusa 38 posiada odrestaurowaną XIX wieczną kamienicę przeznaczoną na mieszkania i lokale biurowo-usługowe. Dzięki dużej dbałości o zachowanie renesansowego stylu posiada ona niezwykle przestronne i dekoracyjne wnętrza. Hol, klatkę schodową jak i korytarze zdobią dekoracyjne gzymsy, tapety, kinkiety oraz żyrandole, poręcze o stalowej konstrukcji wykończono ornamentowym szkłem i drewnem. Dzięki czemu doskonale współgrają z wykonaną ze stali nierdzewnej windą. Dla zapewnienia dobrych właściwości termoregulacyjnych wykorzystano do budowy materiały ceramiczne oraz drewnianą stolarkę okienno-drzwiową. Zewnętrzna elewacja posiada dekoracyjne balustrady balkonowe, ponadto na ostatnim piętrze znajduje się oszklona fasada przyciągająca wzrok przechodniów. Najbliższa okolica to również zabytkowa zabudowa i brukowane uliczki podkreślające charakter i klimat minionych wieków. Zachowanie oryginalnej architektury nie przeszkodziło w zapewnieniu mieszkańcom komfortu i wygody użytkowania lokali. Ulica Prusa 38 położona jest niemalże w centrum miasta, dzięki czemu blisko stąd do sklepów, przedszkoli, lokali usługowych i urzędów. Jednocześnie za sprawą okolicznych terenów zielonych nie dociera tu miejski gwar, a mieszkańcy mogą odpocząć na łonie natury. Zwolennicy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu skorzystają zapewne z rekreacyjnych walorów przepływającej niedaleko wśród zieleni Odry.

Jest to zatem lokalizacja gdzie na pewno będzie się wygodnie mieszkało, dzięki wysokim standardom wykonania budynku. Zapewniająca oryginalną architekturę samej kamienicy ja również najbliższej okolicy. Ponadto warunki do odpoczynku i aktywności na łonie natury.
Podpis

Bolesława Prusa 38


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.