Kto najczęściej najmuje biura do wynajęcia?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Natalia

Czytano: 605 razy | Kategoria: Nieruchomości | Ilość słów: 307 | Data: 05.10.13 | 0 komentarzyWiększość firm nie może obyć się bez biura. Nawet myjnie samochodowe muszą mieć przecież jakieś biuro. Jednak im bardziej ,,papierkowa” praca, tym konieczniejsze jest biuro. Dlatego też niektóre branże wręcz przodują w poszukiwaniach powierzchni biurowej, a biura wynajem są przez nich wręcz rozchwytywane.


Tak np. powierzchnie biurowe są bardzo łakomym kąskiem dla różnych firm doradczych. Niezależnie czy firma zajmuje się doradztwem podatkowym, ubezpieczeniowym czy też np. audytem energetycznym, najczęściej to właśnie biuro stanowi miejsce, gdzie wykonuje się całość lub przynajmniej zdecydowaną większość usług.      

            Potrzebne jest też miejsce na przechowywanie całej dokumentacji, która niekiedy jest bardzo obszerna, dlatego też im większa powierzchnia, tym lepiej. Stosy dokumentacji stanowią ogromny problem dla kancelarii prawnych, biur notariuszy czy też po prostu biur rachunkowych. Nawet jeśli coraz więcej dokumentów przechowuje się w postaci elektronicznej, to wciąż jeszcze widujemy przecież półki uginające się od segregatorów. Przedsiębiorcy w takich firmach bardzo często muszą z trudem wydzielać miejsce na swoje biurko oraz miejsce dla klientów, dlatego też  przedstawiciele tego typu firm łaskawym okiem spoglądają na pojawiające się na rynku biura na wynajem.

            Biurowce są też chętnie wynajmowane przez firmy zajmujące się wszelakim handlem. Jest więcej niż pewne, że w przeciętnym dużym biurowcu znajdzie się pomieszczenia co najmniej jednej firmy telemarketingowej. Wreszcie odbiorcami nowo powstających powierzchni biurowych są też firmy informatyczne i to zarówno małe jak i te naprawdę prężnie działające. Borykają się one z niedostatkiem powierzchni, głównie z powodu potrzebnej dużej ilości miejsca na różnego rodzaju sprzęty, czy też serwerownię. Tak np. średniej wielkości firma informatyczna potrzebuje pomieszczeń dla działu ogólnego (w tym księgowości i sekretariatu), dla zarządu firmy, dla działu programistów często też konsultantów i prawnika.

            Dużym powodzeniem cieszą się też biura na wynajem, w których znajdują się sale narad, często niezbędne dla większych firm. 

Podobne wpisy tutaj:

http://www.blog-nieruchomosci.pl/2013/wszystko-o-umowie-deweloperskiej/

 
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.