Nowoczesne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: interface1

Czytano: 465 razy | Kategoria: Nieruchomości | Ilość słów: 285 | Data: 13.12.12 | 0 komentarzyBezpieczeństwo to w obecnej rzeczywistości bardzo istotna kwestia, którą muszą mieć na uwadze właściciele, zarządcy i administratorzy różnego rodzaju budynków.


Master Key jest bardzo nowoczesnym systemem kontroli dostępu, które jest wykorzystywane w wielu obiektach, takich jak budynek biurowy, gdzie świetnie spełnia swoją rolę i odznacza się dużą skutecznością.

Klucz centralny i zamek centralny

Nazywa się go przydatnym mianem Systemu Klucza Centralnego lub też Systemem Zamka Centralnego. Master Key jest konfiguracją kluczy i zamków, który umożliwia skuteczną ochronę i zabezpieczenie przed osobami niepowołanymi.

Właściciel klucza centralnego może otworzyć każde drzwi w całym obiekcie, zaś niższy rangą użytkownik ma ograniczony dostęp do poniektórych pomieszczeń. Przykładowo w budynku hotelowym pracownik działu ochrony otworzy drzwi do wszystkich pomieszczeń, osoba sprzątająca wyłącznie kilka, a gość – tylko swój pokój.

Kontrola dostępu wymaga wyznaczenia osób o większych możliwościach oraz mniejszym dostępie. System zamka centralnego powoduje, że jeden klucz jest potrzebny do otwarcia indywidualnych pomieszczeń oraz zamka głównego, natomiast nie można otworzyć drzwi sąsiada. Często dochodzi do połączenia dwóch układów – zamka oraz klucza centralnego.

Dostępne na rynku zabezpieczenia są bardzo różnorodne, i mają swoje wyspecjalizowane przeznaczenia. Mogą to być zabezpieczenia antypożarowe, systemy alarmowe, wszelkiego typu zamki, kontrola dostępu, zabezpieczenia antywłamaniowe, sejfy itd.

Właściciele rozlicznych obiektów mają więc do dyspozycji bardzo wiele dróg na poprawę poziomu bezpieczeństwa. Ich efektywność stoi na wysokim poziomie. Zabezpieczenia winny być ściśle dopasowane do faktycznych warunków, jakie panują w danym miejscu.

Master Key jest jednym z najważniejszych systemów zabezpieczeń, jakie są dostępne na polskim rynku. Trzeba tylko znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie w tym zakresie.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.