Uroczyste otwarcie odrestaurowanej kamienicy

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bryank

Czytano: 440 razy | Kategoria: Nieruchomości | Ilość słów: 273 | Data: 10.05.13 | 0 komentarzyNa gości, których zaprosiła od lat znana i ceniona w branży deweloperskiej firma Diamond Properties na uroczyste oddanie do fuzytu lokali mieszkalnych oraz lokali przeznaczonych na działalność usługową w zabytkowej, wrocławskiej kamienicy czekała ogromna niespodzianka.


Diamond Properties - Prusa 38 we Wrocławiu to profesjonalnie odrestaurowana zabytkowa kamienica, której renesansowego charakteru nie zaburzyły ani przeprowadzone poważne prace remontowe ani wprowadzenie do architektury budynku nowoczesnych elementów współczesnego budownictwa. Renesansowe wnętrza przestronnego hollu, klatki schodowej oraz wszystkich mieszkań idealnie harmonizują z wykorzystanymi najwyższej jakości materiałami budowlanymi oraz nowoczesnymi technologiami. Ku zaskoczeniu zaproszonych gości czyli przyszłych właścicieli przeznaczonych przez dewelopera na sprzedaż lokali budynek ogrzewa centralny system grzewczy a zamontowana cicho pracująca winda obsługuje wszystkie jego kondygnacje. W kamienicy królują elementy wykonane z naturalnego drzewa oraz szkła a w hollu ściany zdobią idealnie dopasowane do stylu renesansowego tapety. Zabytkowa fasada kamienicy idealnie współgra z drewnianą stolarką okienną. Każde mieszkanie wyposażone jest w nowoczesne drzwi antywłamaniowe i posiada dostęp do funkcjonalnego video domofonu. Firma deweloperska podczas prac remontowo budowlanych nie zapomniała również o osobach niepełnosprawnych przygotowując właśnie dla nich przeznaczony wygodny podjazd.

Położona w jednym z najatrakcyjniejszych rejonów Wrocławia w otoczeniu zieleni parku Stanisława Tołpy, Ostrowa Tumskiego i nadbrzeża Odry odrestaurowana inwestycja Diamond Properties  oferuje w sprzedaży luksusowe mieszkalnia jedno, dwu i cztero pokojowe. Ich powierzchnia sięga od około trzydziestu do sześćdziesięciu metrów kwadratowych. W swojej ofercie deweloper zaproponowała również w sprzedaży renesansowy apartament znajdujący się na ostatnim piętrze. Luksusowe wnętrze przeszklonego apartamentu, z którego roztacza się piękny widok na panoramę Wrocławia ma powierzchnię sięgającą ponad sto dziesięć metrów kwadratowych.
Podpis

Prusa 38 Wrocław


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.