Odwiedź Leroy Merlin i pytaj o co chcesz.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 561 razy | Kategoria: Dom i ogród | Ilość słów: 331 | Data: 02.04.13 | 0 komentarzyNie ma się co oszukiwać, nikt nie rodzi się z umiejętnościami remontowymi. Owszem, niektórzy mają do tego większe zdolności, niż inni, jednak zasadniczo tego typu prac można się po prostu nauczyć.


Dużym plusem z pewnością będą pewne zdolności manualne, zdolność całościowego patrzenia na pewne elementy czy układy, jednak metodą małych kroczków, często także, nie da się zaprzeczyć, metodą prób i błędów można się nauczyć wszystkiego. Dobrze jednak mieć pewnego rodzaju przewodnika. Można ich znaleźć w Leroy Merlin.


Wszyscy, którzy mają jakikolwiek problem związanym z budownictwem, remontowaniem czy  aranżacją wnętrz, mogą w każdej chwili odwiedzić jeden z licznych w Polsce sklepów, bądź też odwiedzić stronę sklepu. Jest na niej prowadzone forum, na której można zadać każde pytanie, a jego administratorzy bądź użytkownicy, z pewnością podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Ci, którzy lubią anonimowość i dobrze czują się w rzeczywistości internetowej, z pewnością odnajdą się na stronie internetowej. Z kolei na osoby, które zdecydowanie wolą osobisty kontakt z konsultantami i doradcami, czekają dziesiątki osób, które  w marketach z chęcią udzielą pomocy. Wskażą odpowiedni sprzęt, materiały.  Osoby takie można pytać o wszystko co jest związane z budownictwem lub aranżacja wnętrz.  Można równie dobrze pytać o to, którą farbę wybrać, jak i o to jak dokonać ocieplenia dachu. Jeśli dany pracownik Leroy Merlin nie będzie potrafił odpowiedzieć na szczegółowe pytanie, z pewnością odeśle swojego klienta do kogoś, kto się w danej dziedzinie specjalizuje. Klienci nie wychodzą ze sklepu nie otrzymawszy satysfakcjonującej odpowiedzi, bądź pomocy. Dlatego właśnie też uznaje się, że jest to jeden z najbardziej przyjaznych dla klientów sklepów.     

   
Leroy Merlin zatrudnia tylko najlepszych fachowców od budownictwa, dlatego też każdy pracownik jest na tyle kompetentny, że można liczyć na jego pomoc. Nic zatem dziwnego, że klienci tego hipermarketu budowlanego bardzo chętnie wracają do niego. Panuje to prawdziwie przyjacielska atmosfera, która sprzyja zakupom.          


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.