Ogród


91: Zimowy ogród
Zimowy ogród? Nic bardziej mylnego. Także tą pora roku można ciekawie i aktywnie spędzać czas w ogrodzie. Nasze ukochane miejsce nie musi być zapomniane na kilka długich, mroźnych miesięcy. Jak przemienić letni ogród w zimowy kurort wypoczynkowy?

92: Urządzanie ogrodu
W trakcie budowy domu przysięgamy sobie setki razy, że po jej ukończeniu nastąpi czas ciszy i odpoczynku. Dalibyśmy sobie ręce i nogi poobcinać za to, że nie tkniemy żadnych narzędzi przynajmniej przez rok czy dwa.

93: A może by tak blog o ogrodzie?
Ogrody były od zawsze tym, co interesowało Polaków. Mieszkańcy naszego kraju często inwestują w nieruchomości, które zapewniają im dostęp do swojego własnego ogrodu.

94: Oświetlenie do ogrodu
Każdy z nas szuka w swoim domu takiego miejsca gdzie mógłby odpocząć od codziennych zmartwień jakie otaczają go każdego dnia.

95: Uprawa roślin wewnątrz pomieszczeń coraz bardziej popularna.
Od kilku lat w Stanach Zjednoczonych możemy obserwować wzrastający trend skupiający wokół siebie pasjonatów wszelkich roślin egzotycznych, które z racji na swoje wymagania glebowe czy klimatyczne nie mogą być uprawiane w danym kraju.

96: Impregnujemy i malujemy drewno w ogrodzie cz. 1
Przydomowy ogród, czy działka za miastem to miejsca, w których zazwyczaj wypoczywamy po ciężkim tygodniu spędzonym w pracy. Nic więc dziwnego, że urządzamy te miejsca w taki sposób, by korzystanie z nich sprawiało nam możliwie największą przyjemność.

97: Betonowa Kostka Brukowa układa się po twojej myśli
Jak każdy mężczyzna kochasz swój samochód, zatem planując swój ogród zaczynasz od podjazdu. Wybór samochodu nie był łatwy, więc nie łudź się, że szybko pójdzie ci z materiałem na podjazd.

98: Grill gazowy pilnie poszukiwany.
Zespół poszukiwań celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Grillowej Policji, na podstawie listu gończego wydanego 2O maja 2012 r. przez Prokuraturę Rejonową Szaszłyk, prowadzi poszukiwania Grilla gazowego, podejrzanego o ucieczkę ze sklepu i manipulacje rynkiem grillowym.

99: Jak kupowałam kosiarkę
Pragnienia zmuszają nas do działania. Jeśli czegoś bardzo chcemy, to nie mamy innego wyjścia, jak podjąć ku temu odpowiednie kroki. Miałam nieodpartą potrzebę posiadania trawnika przystrzyżonego, jak w ogrodach angielskiej królowej, więc choć nie należę do miłośników zakupów, podjęłam wyzwanie.

100: Pilarka łańcuchowa: elektryczna czy spalinowa?
Bezpowrotnie minęły czasy drwali, którzy z siekierą na ramieniu przemierzali leśne ścieżki. Jednak wszyscy, którzy mają ogród, od czasu do czasu zostają zmuszeni przyjąć taką rolę, choć nie prowadzą koczowniczego trybu życia i nie posługują się starymi tradycyjnymi piłami.


Strona 10 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.