Ogród


101: Ogród wiejski - najbardziej uniweralny
Kiedy dom jest już wybudowany i urządzony, nagle orientujemy się, że nie wszystko jest w porządku. Nie, nie. Nie chodzi o dom, ale o ogród, który zdecydowanie odstaje na tle pięknego domu. Z reguły ogród wygląda jak pobojowisko, więc trzeba go zaprojektować od początku.

102: Jak biesiadowanie, to tylko z grillem gazowym.
Nie bez powodu lato nazywane jest najpiękniejszą porą roku: zielona, świeża trawa, coraz cieplejsze promienie słoneczne, rankiem lśniące kropelki rosy ożywiają najbardziej ospałe i apatyczne temperamenty.

103: Grillowanie 2012.
Dziś nie wyobrażamy sobie, by zwyczaj grillowania nie był zwyczajem polskim. Stał się tak powszechną formą spędzania wolnego czasu na powietrzu, iż dziwi nas fakt, iż przywędrował do Polski z Ameryki Północnej.

104: Grille gazowe – hit tegorocznego sezonu.
Od jakiegoś czasu obserwujemy modę na ekologiczne funkcjonowanie, wyrażające się na szereg różnych sposobów: od sprzątania ziemi, stosowania naturalnych kosmetyków, segregowania śmieci do odpowiednich pojemników, po zakładanie ubrań ekologicznych, dopełnionych gadżetami z tegoż samego materiału.

105: Włoski ogród ziołowy w twoim domu
Projektowanie swojego ziołowego w stylu włoskim daje nam bardzo wiele możliwości. Wiąże się to z tym, że w końcu Włochy są znane z najbardziej smacznych i aromatycznych przypraw na świecie.

106: Pielęgnacja w ogrodzie
Przywilej posiadania własnego ogrodu mają nieliczni – szczególnie w miastach. Ci, którzy jednak uprawiają własny ogród wiedzą jak ciężko jest go utrzymać w dobrym stanie i zdrowiu – przynajmniej na początku.

107: Dzieci w ogrodzie
Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Wiosną i latem, kiedy pogoda sprzyja hasaniu poza domem, warto zapewnić dzieciom warunki do zabawy w ogrodzie. Idealny ogród to taki, który jest bezpieczny i atrakcyjny jednocześnie.

108: Alergik bezpieczny we własnym mieszkaniu
Jeżeli ktoś w naszej rodzinie cierpi na alergię, albo sami jesteśmy alergikami, to powinniśmy zwrócić szczególną uwagę jak urządzamy mieszkanie i czym je dekorujemy. Wiele rzeczy zawiera w sobie substancje chemiczne, które czynią życie alergika bardzo męczącym. Sprawdź, na co zwracać uwagę.

109: Plac zabaw na wyciągnięcie ręki
Wiosna i lato to doskonałe momenty, aby zmienić swój ogród na bajeczny placyk zabaw dla dzieci. Tym bardziej jeśli daleko do parku, gdzie twoja pociecha lubi się huśtać lub bawić w piaskownicy.

110: Ogródek ziołowo-warzywny za twoim oknem
Kolejny raz patrzysz przez okno w kuchni na swój ogród i żałujesz, że nie możesz wyjść i zerwać pomidorów z krzaczka? Wiosna to doskonały czas, by zasiać warzywa i zioła. Sprawdź, które sprawdzą się najlepiej w twoim ogrodzie.


Strona 11 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.