Ogród


11: Planowanie i tworzenie ogrodu od podstaw
Własny ogród jest tym miejscem w którym zamierzamy odpoczywać i spędzać wolny czas. Jest on także miejscem w którym będą bawić się dzieci. Z racji tego, że jest to temat, który wymaga czasu by uzyskać oczekiwane rezultaty warto zająć się nim zaraz po wybudowaniu domu.

12: Zakupy w sklepie ogrodniczym
Sklep ogrodniczy jest w dzisiejszych czasach w pewnym sensie totalnym przeżytkiem. Powiedzmy sobie szczerze: w dobie hipermarketów ogrodniczo-budowlanych, mały sklep ogrodniczy nie ma szansy na przetrwanie.

13: Tani środek na owady
Prowadzenie różnorakich upraw wiąże się bardzo często z koniecznością walki z insektami, które niszczą uprawy. Nasz kraj wraz ze zmianą klimatu staje się miejscem, gdzie pojawiają się coraz trudniejsze do zwalczenia i bardziej uprzykrzające życie owady, które często niszczą nasze uprawy i wpływają na ich niską jakość.

14: Uroda roślin cebulowych
Pojawiają się jako pierwsze kwiaty w szarych jeszcze ogrodach. Niosą radość swoim delikatnym pięknem i subtelnością. Niezwykle wytrzymałe i szlachetne są zwiastunami najpiękniejszej pory roku. O czym mowa?

15: Gdzie szukać informacji o produktach ogrodniczych i domowych?
Ogrodnicze sprzęty i narzędzia to te produkty, o które warto zadbać, gdy pragnie się na serio zająć własnym ogrodem lub podwórzem. Wszyscy ludzie, którzy cenią sobie wygodną pracę, powinni zwrócić uwagę właśnie na jakość narzędzi, których zwykle używają.

16: Kostka brukowa koło domu
Jeśli decydujemy się na budowę domu, musimy pamiętać też o jego otoczeniu - zarówno w ogrodzie, jak i na podjeździe można zastosować kostkę brukową, która jest trwała i estetyczna.

17: Dobre maszyny ogrodnicze - jak i gdzie kupować?
Profesjonalna maszyna ogrodnicza to produkt przeznaczony tylko dla wymagających, zawodowych ogrodników, prawda? Niezupełnie. Wbrew obiegowej opinii, także amatorzy mogą korzystać z powodzeniem z najlepszej jakości sprzętu, przeznaczonego do ogrodu.

18: Zalety zastosowania kory sosnowej
Jeśli w naszym ogrodzie posiadamy rośliny, krzewy i drzewa, to musimy przez cały czas dbać o ich odpowiednia pielęgnację. Jednym z jej procesów jest tak zwane ściółkowanie, czyli obkładanie konkretnego terenu korą.

19: Przydatna wiedza o drzewach iglastych
Jeśli choć trochę świat wszechotaczającej nas przyrody nie jest ci obcy, to z pewnością zainteresujesz się kilkoma niezbędnymi informacjami o popularnie nazywanych iglakach.

20: Jak się ubrać do koszenia trawy?
Okres wiosenno-letni to czas, kiedy o nasz trawnik musimy dbać bardzo często. Zdrowy i odpowiednio pielęgnowany nieustannie rośnie, co zmusza nas do koszenia przynajmniej raz, a czasami też dwa razy w tygodniu.


Strona 2 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.