Ogród


21: Traktorki – do czego mogą nam posłużyć poza koszeniem?
Jak się okazuje to niezwykle funkcjonalne urządzenia, dzięki którym nie tylko szybko, łatwo i przede wszystkim dużo skosimy, ale wykonamy też masę innych czynności, które są często tak niezbędne jak samo koszenie trawnika.

22: Bezpieczeństwo podczas użycia pilarki łańcuchowej
Pilarki łańcuchowe są niezwykle przydatne w wielu sytuacjach, o które należy zadbać w naszym gospodarstwie domowym, a także poza nim, jeśli ktoś potrzebuje ich użyć na przykład w lesie. Podczas pracy z takimi rodzajami pił trzeba jednak głównie zatroszczyć się o bezpieczeństwo.

23: Zrób to sam: ostrzenie łańcucha pilarki
Nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać sytuacji, w których przyda nam się pilarka łańcuchowa. Rzecz można skwitować krótko, że będzie nam pomocna wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie klasyczna siekiera.

24: Kosiarki ręczne w każdym domu
Mieszkając w domu jednorodzinnym i mając piękną działkę musimy posiadać taki sprzęt jak kosiarka ręczna. Dzięki niej możemy być pewni, że nasz trawnik będzie co jakiś czas równo skoszony.

25: Idealna nawierzchnia przed Twoim domem
Nawierzchnię przed domem możemy wykonać z różnych materiałów. Wielką popularnością cieszy się jednak ostatnio przede wszystkim kostka brukowa.

26: Piaskownice dla dzieci
Chyba każdy z nas w dzieciństwie bawił się w piaskownicy z rówieśnikami. Jeżeli tak to możemy być pewni, że nasze dzieciństwo było spełnione.

27: Wspólne posiłki przy stole
Mówi się, że wspólne posiłki scalają rodzinę. W wielu domach wydzielona jest strefa, w której znajduje się stół a przy nim krzesła dla całej rodziny. Śniadania, obiady, kolacje sprawiają, że czujemy się sobie bliżsi.

28: Urządzenia służące do podlewania roślin i trawy
Każdy kto posiada ogródek wie ile pracy i czasu należy poświęcić w celu jego utrzymania. Jedną z najważniejszych czynności zapewniających świeżość i odpowiednie dojrzewanie roślin jest ich podlewanie.

29: Baseny do ogrodu
Kiedy zbliża się okres letni to wielu z nas decyduje się na zakup basenu do ogrodu. Jednak w tym momencie pojawia się pytanie: jaki basen do ogrodu wybrać skoro na naszym rynku szczególnie w ostatnich latach pojawiło się masę różnorodnych basenów, które na pewno ucieszą niejednego użytkownika.

30: Postaw na wytrzymałość, czyli betonowe ogrodzenie posesji
Betonowe ogrodzenia są nadal bardzo popularne nie tylko w przestrzeni publicznej, ale także wokół domów jednorodzinnych. Za ich sukcesem stoi dosyć niska cena, a także efekt, który można uzyskać dzięki znacznemu zwiększeniu asortymentu oraz estetyki betonowych elementów ogrodzeń.


Strona 3 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.