Ogród


31: Trawniki w rolkach
Trawnik jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego podwórka jak i działki. Wiele osób decyduje się na to aby przed swoim domem mieć trawnik. Jego wykonanie nie jest jednak takie proste. Kiedy teren na którym chcemy aby był trawnik jest nieróżny i trawa na nim nie rośnie ładnie to mamy kilka rozwiązań aby taki był.

32: Podlewanie roślin w ogrodzie
Wiele osób marzy o małym białym domku z dużym ogrodem pełnym zieleni, kwiatów i swoistych dodatków. Dla niektórych takie marzenie jest do zrealizowania, dla innych niestety nie. Posiadanie ogrodu wiąże się jednak z wieloma obowiązkami.

33: Granit upiększa ogrody
Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej zaczęły do nas wpływać środki z wielu funduszy. Sporo renowacji, świeżych przedsięwzięć było dofinansowanych przez co duża liczba inwestycji miało szansę się powieść.

34: Etapy budowy szklarni
W naszym kraju w klimacie umiarkowanym budowanie szklarni staje się coraz bardziej popularniejszą metodą na przyspieszenie uprawy roślin i warzyw. Warunki jakie panują w szklarni w dużym stopniu przyczyniają się do wydajniejszej uprawy.

35: Bezpieczne użytkowanie podkaszrek spalinowych
Podstawowym urządzeniem w każdym ogrodzie jest podkaszarka spalinowa. Jednak podczas jej użytkowania należy przestrzegać środki ostrożności . Przy nieodpowiednim używaniu tego urządzenia może dojść do pożaru czy też uszkodzenia ciała.

36: Rodzaje mebli ogrodowych
Każdy ogródek w pewnym stopniu przystosowany jest do odpoczynku. To w nich spędzamy mnóstwo czasu gdy jest ciepło. Aby w pełni skorzystać z możliwości jakie daje nam ogródek umieszczamy w nim meble ogrodowe.

37: Basen na stelażu
Decydując się na zakup basenu do ogrodu nie raz zastanawiamy się nad faktem, jaki basen do ogrodu kupić, aby mogła skorzystać z niego cała rodzina, która lubi pluskać się nagminnie w wodzie.

38: Jak korzystać z kosiarki?
Kosiarki ręczne niby dla każdego z nas są bardzo prostym sprzętem, które tylko i wyłącznie ma kosić dla nas trawnik. Niestety nie każdy z nas wie, że również tak prosty sprzęt potrzebuje odpowiedniego traktowania i zabezpieczenia.

39: Zabezpieczenie piaskownicy i jej budowa
Piaskownice są podstawowym elementem na placu zabaw i często goszczą na prywatnych posesjach. Ludzie chętnie je kupują i sami budują, ponieważ są świetnym elementem zabawy dla naszych dzieci.

40: Wybór nożyc do żywopłotu
Zakup takiego sprzętu nie jest łatwą sztuką, ponieważ obecnie na rynku mamy do wyboru całą masę tych urządzeń. Nożyce do żywopłotu mogą okazać się bardzo istotnym narzędziem zwłaszcza teraz, kiedy nasze żywopłoty rosną jak na przysłowiowych drożdżach. Co więcej przydadzą się nam także w innych sytuacjach.


Strona 4 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.