Ogród


51: Wybuduj swój własny ogród, skorzystaj z Leroy Merlin
Budowa własnego ogrodu z pewnością nie jest prostym zadaniem. Wiele osób woli skorzystać z usług specjalistów niż samodzielnie zakasać rękawy i wybudować budkę na narzędzia, stworzyć ładny ogród kwiatowy/warzywny czy też dokonać napraw przy domu.

52: Jak walczyć ze szkodnikami w ogrodzie?
W walce ze szkodnikami możemy posłużyć się środkami chemicznymi, narzędziami mechanicznymi oraz usunąć je ręcznie, wybór sposobu zależy od areału i ilości szkodników. Środki chemiczne mają wpływ na nasze plony, toteż należy je stosować z rozwagą.

53: Które rośliny sadzić jesienią, a które wiosną?
Piękne ogrody wzbudzają w nas podziw i chęć posiadania chociaż ich namiastki w swoich domach. Niestety, najczęściej w ferworze codziennych zajęć nie mamy czasu na szukanie kwiatów i nasion w szkółkach ogrodniczych, przeglądania czasopism ogrodniczych i tym podobnych.

54: Które kwiaty nadają się na balkon?
W sklepach ogrodniczych możemy znaleźć wielką różnorodność kwiatów balkonowych. Możemy wybierać zarówno młode rośliny, jak i również nasiona, które musimy w odpowiedni sposób pielęgnować, by wyrosły piękne i cieszyły oczy wszystkich podziwiających je osób.

55: Jak wybrać odpowiednią piłę łańcuchową?
Nie ma bardziej przydatnego narzędzia, dla osób które mają swoje ogrody, jak pilarki czy piły łańcuchowe. Dzięki nim bez niczyjej pomocy można przyciąć, zbyt rozrastające się drzewa czy krzewy.

56: Efektowne donice przed domem
Osoby, które posiadają bardzo duże tarasy lub też dosyć szerokie i wystawne schody mogą pozwolić sobie na to, aby zakupić przed swój dom, efektownie prezentujące się donice.

57: Odnawiamy betonowy grill
Maj to idealny czas na grillowanie. Warto się do niego odpowiednio przygotować. Nie chodzi tu tylko o książki kucharskie i dobrze wyposażoną lodówkę. Należy także zadbać o to na czym grillujemy, czyli np. betonowy grill. Bez tego sezon grillowania ciężko będzie uznać za otwarty. Co zrobić, by służył nam przez wiele lat?

58: W jaki sposób wyeksponować pnącza?
Pnącza to bardzo wdzięczne roślinki. Ich pielęgnacja nie wymaga zbyt wielu prac, a jednocześnie szczególnie podczas rozkwitu, potrafią prezentować się bardzo pięknie.

59: Na jakie rośliny lecznicze warto postawić?
Nasz ogród to jeden z niewielu kawałków ziemi, który możemy dowolnie zagospodarować. Niektórzy tworzą z niego ogród ozdobny, inni ogród warzywny, a jeszcze inni hodują w nim rośliny lecznicze. I dziś właśnie zajmiemy się trzecim przypadkiem. Oto kilka naszych leczniczych propozycji, które warto mieć w ogrodzie.

60: Rodzaje bram skrzydłowych
Tradycyjnym i nadal dość popularnym rozwiązaniem, są bramy skrzydłowe, stosowane powszechnie jako wjazdowe na posesje lub garażowe. Swoją popularność zawdzięczają zarówno niskim kosztom zakupu i montażu, jak również możliwości swobodnego kształtowania wymiarów.


Strona 6 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.