Ogród


61: Duża, mała? Jaka brama będzie idealna?
Wybór bramy nie może być przypadkowy. Wszystkie rozmiary powinny być dobrane idealnie do wymagań stawianych przez rodzaj budynku, czy zapotrzebowania właścicieli domu.

62: Bogata roślinność oczka wodnego!
Oczko wodne wygląda dobrze w każdym ogrodzie. Warunkiem jest jednak wysoka jakość jego wykonania oraz odpowiednio dobrane i zadbane rośliny dekoracyjne.

63: Rodzaje pił ręcznych
Wiele prac wymaga użycia różnego rodzaju pił, ręcznych lub mechanicznych umożliwiających cięcie metali, drewna i tworzyw sztucznych. W zależności od wielkości i grubości ciętych przedmiotów, wykorzystamy inne piły.

64: Wybór filtra do oczka wodnego
Na rynku urządzeń filtracyjnych znajduje się dziś wiele bardzo różnych modeli filtrów. Różnią się one zarówno wyglądem, wielkością jak i działaniem. Decydując się na zakup jednego z nich należy bardzo dokładnie sprawdzić jakie parametry techniczne powinien spełniać oraz jak działać.

65: Trawnik-reaktywacja!
Wiosna to idealny czas na reaktywację trawnika po ciężkich miesiącach zimowych. Kiedy z naszego ogrodu znika śnieg bardzo często okazuje się, że nasz trawnik wygląda gorzej niż moglibyśmy to sobie wyobrazić.

66: Wiosenno-letni taras
Taras to niezastąpione miejsce relaksu i odpoczynku. Szczególnego znaczenia nabiera jednak dopiero wiosną i latem, kiedy to, możemy przysiąść na nim w ciepłe wieczory i poczytać ulubioną lekturę.

67: Jakim sposobem tworzyć oraz dbać o chodniki przed budynkiem lub w ogrodzie
Każdy z nas czasami spotyka się z problemem dotyczącym zagospodarowania obszaru wokół naszego budynku. Nie jest to prosta kwestia. Powinno się pamiętać, że wszelkie prace prowadzone na zewnątrz są wielce złożone, i ich wykonanie musi być bardzo dokładne.

68: Przesadzamy rośliny
Rośliny też żyją i od czasu do czasu wymagają odświeżenia miejsca swojego zamieszkania. Od tego jest zależna zdrowotność kwiatów, która zadecyduje o ich dalszej żywotności.

69: Jak wykonać wertykulację?
Niedługo zaczną się wiosenne prace w ogrodzie, warto przy tym zadbać o trawnik. Po zimie nie wygląda zbyt zachęcająco, mech i obumarłe szczątki roślin na jego powierzchni skutecznie psują walor estetyczny.

70: Efektywne nawadnianie upraw
Nawadniani oraz nawożenie upraw stanowi istotny element wpływający na wielkość plonów, są to również zabiegi wymagające sporo czasu, wysiłku i nakładów. Z pomocą przychodzą różnorakie systemy nawadniające, pozwalające zautomatyzować cały proces.


Strona 7 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.