Ogród


71: Do czego wykorzystać płyty chodnikowe?
Przygotowując aranżację ogrodu, nie sposób pominąć alejek, tarasów i podjazdów, które musimy umiejętnie wkomponować w całość stylu jaki chcemy utrzymać.

72: Jak dbać o huśtawki?
Kiedy jest się już szczęśliwym posiadaczem huśtawek w swoim ogrodzie, to nie można zupełnie zapominać o tym, że należy je regularnie czyścić i pielęgnować. W przeciwnym razie takie akcesoria nie będą domownikom służyły zbyt długo.

73: Jak samodzielnie wykonać domek ogrodowy?
Jest wiele osób, które samodzielnie chcą wykonać domek ogrodowy. Jest to jak najbardziej możliwe i dlatego warto się nad tym zastanowić. Oczywiście nie jest to zajęcia dla każdego, bo trzeba posiadać narzędzia, miejsce no i spore umiejętności, aby w ten sposób można było spędzać wolny czas.

74: Jakie są kolory gazonów?
W dzisiejszych czasach można już śmiało dostać wszelkiego rodzaju donice czy inne ogrodowe akcesoria w wielu kolorach. Jest to dobra wiadomość dla maniaków ogrodowych, bo mogą w tym momencie komponować mnóstwo różnorodnych układów kwiatowych.

75: Czy ławki ogrodowe są wygodne?
Dla ludzi którzy spędzają wiele czasu w ogrodzie na pewno ważne jest to na czym będą siedzieć. Nie mogą to być jakieś niewygodne i brzydkie rzeczy, bo nawet takie drobne sprawy mogą nam popsuć przyjemny pobyt w ogródku.

76: Jak dbać o łuparki do drewna?
Każda maszyna jak i większość narzędzi wymaga konserwacji i okresowego dbania o nie. W przeciwnym razie niestety żywotność wszystkich tych rzeczy może się znacząco skrócić, a na pewno nikt by tego nie chciał.

77: Czy warto kupić łuparkę do drewna?
O tym czy warto kupić w ogóle łuparkę do drewna, musi zdecydować sam zainteresowany, potencjalny klient. Jest to bowiem po pierwsze wydatek minimum kilkuset złotych.

78: Abstrakcyjne projekty ogrodów
Niektórzy ludzie nie chcą być przeciętni, chcą się wyróżniać, pragną szokować i zaskakiwać. Nie raz idąc ulicą widzimy kogoś kto przyciągnie naszą uwagę ze względu na swój nieprzeciętny wygląd. Fakt, że wyglądają inaczej niż reszta dodaje im siły i pewności siebie. Jednak nie tylko o wygląd tutaj chodzi.

79: Bramy do garażu prywatnego i warsztatu
Jak wybrać właściwą dla siebie bramę garażową? Na rynku znajdziemy wielu producentów oraz kilka rozwiązań technicznych, w zależności od tego czy ma to być rozwiązanie dla prywatnego garażu czy też warsztatu samochodowego.

80: Czy dbamy o to aby zimą umieszczać karmniki?
Jak wszyscy wiemy zima to bardzo trudny okres dla ptaków pozostających na zimę w naszym kraju, dlatego ważne jest, abyśmy dbali o nie i systematycznie zakładali karmniki, które nie raz stanowią bardzo ważny schron dla niejednego zgłodniałego i zziębniętego ptaszka.


Strona 8 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.