Ogród


81: Ładny ogród niewielkim kosztem
Często kiedy podziwiamy zadbane i ładne ogrody myślimy, że ich utrzymanie wiąże się z dużymi środkami finansowymi i ogromnym nakładem pracy.

82: Sterowniki nawadniania w Twoim ogrodzie
Mini-click to czujnik opadu, czujnik pogody i wyłącznik deszczowy. Mini - clik jest artykułem firmy Hunter, lidera na globalnym rynku układów nawadniających. Do czujnika dodany jest 8-metrowy dwużyłowy kabel i przewody do krótkich zespoleń.

83: Praktyczne wskazówki dotyczące grillowania
Przed rozpoczęciem przygotowania posiłku po raz pierwszy, w następujący sposób dokonać wypalania grilla, aby pozbyć się wszelkich zapachów lub zanieczyszczeń.

84: PRZYGOTUJ SWOJEGO GRILLA DO SEZONU
Aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność urządzenia, niezbędne jest kontrolowanie i czyszczenie urządzenia przynajmniej dwa razy do roku. Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej, a twój grill będzie zawsze w świetnej formie.

85: Co sprawia że grille Broil King są takie doskonałe
Produkowane w Kanadzie grille Broil King są doskonałe jakościowo, niezawodne, pozwalają przygotować doskonałe dania i mają wyjątkowe funkcje wyznaczające standardy do których muszą dostosowywać się inni.

86: Regularne czyszczenie grilla gazowego Broil King
Po grillowaniu, należy wypalić pozostałości jedzenia z rusztu i osłony palnika, tak aby grill był gotów na następny raz. Rozgrzać grilla, pokrętło na pozycji HIGH, zamknąć pokrywę i wypalać przez około 5 minut. Nie odchodzić od grilla.

87: Style ogrodów i parków
Zorganizować ogród możemy na wiele sposobów. Wertując również podręczniki historii lub opracowania opisujące historię sztuki możemy odnaleźć mnóstwo cennych danych dotyczących architektury ogrodowej oraz znaczenia ogrodu.

88: Bożonarodzeniowe inspiracje z ogrodu
Chcąc własnoręcznie wykonać ozdoby bożonarodzeniowe, takie jak stroiki, świeczniki czy, ostatnio bardzo modne, wieszane wianki, wystarczy wybrać się do przydomowego ogrodu. Okaże się bowiem, że niemal wszystko co potrzebne do wykonania świątecznych ozdób mamy pod ręką.

89: Kiedy sadzić tulipany?
Tulipan to jeden z najpiękniejszych kwiatów cebulowych. Tulipanowe szaleństwo rozpoczęło się już w XVI wieku w Zachodniej Europie, a przede wszystkim w Holandii. Niektóre z odmian kosztowały wtedy nawet tyle, co kamienica w Amsterdamie. Jak obchodzić się z tymi pięknymi kwiatami? Podpowiadamy.

90: Ogród - jak go urozmaicić?
Rośliny, owoce i warzywa to trzy główne elementy, które znajdziemy w standardowym ogródku. Ich połączenie z pewnością sprawi, że ogródek będzie opiewał w piękne barwy. Są jednak dodatkowe komponenty, które sprawią, że nasz ogródek zyska nie tylko na wyglądzie ale też na całości. Jakie?


Strona 9 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.