Co sprawia że grille Broil King są takie doskonałe

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: dynamic24pl

Czytano: 506 razy | Kategoria: Ogród | Ilość słów: 250 | Data: 09.01.13 | 0 komentarzyProdukowane w Kanadzie grille Broil King są doskonałe jakościowo, niezawodne, pozwalają przygotować doskonałe dania i mają wyjątkowe funkcje wyznaczające standardy do których muszą dostosowywać się inni.


Wysokiej jakości wykończenie jest równie istotne dla wytrzymałości i estetycznego wyglądu grilla gazowego jak materiał, z którego jest on wykonany. Wszystkie grille Broil King zabezpieczone są trzema warstwami ochronnymi warstwą ocynkowanej stali, podkładem z fosforanu cynkowego oraz warstwą farby epoksydowej.

Wszystkie grille Broil King wyposażone są w piekarniki aluminiowe Therma-Cast. Aluminium lepiej utrzymuj ciepło niż inne materiały. Piekarniki tego typu są bardzo wytrzymałe i nigdy nie rdzewieją. Wyjątkowo głębokie piekarniki zarówno te ze stali nierdzewnej jak i te wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo zapewniają równą dystrybucję ciepła i wydajność porównywalną z tradycyjnymi piekarnikami. Doskonale zatrzymują ciepło i charakteryzują się wyjątkowo długą trwałością.

Unikalny kształt niezwykle trwałego systemu Flav-R-Wave wykonanego ze stali nierdzewnej w sposób efektywny chroni palnik, w większym stopniu utrzymuje ciepło i równomiernie rozprowadza je w całym piekarniku. Tłuszcz ściekający na aromatyzer Flav-R-Wave natychmiast wyparowuje. Dym i para nadają grillowanym potrawom niepowtarzalny smak i aromat.

Legendarny już palnik Super 8 Infinity firmy Broil King dzięki 360 otworom szybko nagrzewa piekarnik do temperatury 300 stopni C. Wykonany ze stali nierdzewnej palik o dużym przekroju zapewnia równomierną dystrybucję ciepła.

Rewolucyjna technologia Dual-Tube polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w równomiernym rozprowadzaniu gazu na całej długości. Dzięki temu wysokość płomienia jest taka sama z przodu, jak i z tyłu
Podpis

Dynamic - Grille Gazowe

 


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.