Ogrzewanie i wentylacja


1: Rodzaj kotła a koszty utrzymania domu
Wybór rodzaju ogrzewania bardzo często jest decydujący dla ustalenia rocznych kosztów utrzymania domu. Ma to więc ogromne znaczenie dla domowego budżetu.

2: Dlaczego należy regularnie serwisować klimatyzację?
Nie da się zaprzeczyć temu, że klimatyzacja w domu to naprawdę ogromna wygoda, szczególnie w okresie letnim, kiedy może ona skutecznie chronić nas przed wysokimi temperaturami i zapewnić wysoki poziom komfortu.

3: Wady i zalety kotłów na ekogroszek
Zastanawiając się nad instalacją kotła na Eko groszek, warto jest poznać wady i zalety takich urządzeń. Taki system ogrzewania domu, podobnie jak każdy inny, nie jest wolny od wad. Posiada jednak również wiele zalet, które mogą zrównoważyć niektóre minusy

4: Dlaczego warto wymienić kocioł centralnego ogrzewania?
Zima się zbliża, a wraz z nią przejmujący chłód. Jesień to ostatni moment na to, by docieplić swój dom oraz wymienić kocioł centralnego ogrzewania.

5: Uszczelnianie okien
Rosnące ceny paliw stosowanych do ogrzewania domów i mieszkań sprawiają, że coraz więcej osób stara się maksymalnie zabezpieczyć pomieszczenia mieszkalne przed utratą ciepła.

6: Czy opłaca się zamontować klimatyzację w mieszkaniu?
Klimatyzacja przestała już być dobrem luksusowym. Tego typu systemy pojawiają się więc już nie tylko w samochodach najlepszych marek czy eleganckich biurowcach, które są siedzibą prestiżowych firm. Na montaż klimatyzacji decyduje się także coraz więcej osób prywatnych.

7: Klimatyzacja w domu - co wybrać?
Coraz więcej osób zastanawia się nad tym, czy warto zainwestować w klimatyzację w domu lub mieszkaniu. Istnieje wiele argumentów sugerujących, że decyzja taka może okazać się słuszna, nie wolno jednak zapominać o tym, że poziom nasze satysfakcji nie będzie jednakowy bez względu na to, na jaki rodzaj urządzenia się zdecydowaliśmy.

8: 4 powody, dla których lokal bez klimatyzacji nie ma racji bytu latem
Polskie lato budzi zazwyczaj niejednoznaczne emocje. Zachwycamy się pięknem tej pory roku, z żalem musimy jednak przyznać, że prawdziwie upalnych dni nie ma zbyt wiele.

9: Wybór nagrzewnic
Tradycyjne formy ogrzewania mogą okazać się niewystarczające. Dzieje się tak w momencie, gdy mamy do czynienia z większymi pomieszczeniami, takimi jak hale lub magazyny. Wtedy z pomocą przychodzi nagrzewnica, która powinna spełnić nasze wymagania.

10: eTerma Trade - czyli alternatywa w systemie grzewczym
Firma eTerma Trade wprowadziła na rynek Polski nowoczesny piec elektryczno-indukcyjny. Dzięki tej technologii zmniejsz swoje rachunki nawet do 65% w porównaniu do gazu za centralne ogrzewanie i wodę użytkową.


Strona 1 z 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.