Jakie mieszkanie się wynajmuje?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Szczotka

Czytano: 579 razy | Kategoria: Przeprowadzki | Ilość słów: 302 | Data: 25.06.13 | 10 komentarzyLato i początek jesieni to moment, w którym wiele studentów zaczyna „polowanie”na pokój lub mieszkanie do wynajęcia w mieście, w którym znajduje się uczelnia. Jakie mieszkania są najfajniejsze?


Czynnikiem podstawowym jest oczywiście cena – mieszkania w centrum są droższe. Te, które mają wygody w postaci centralnego ogrzewania, parkingu czy po prostu są w pełni umeblowanie kosztują więcej. Lokalizacja ma znaczenie – im dalej od serca miasta, tym ceny mieszkań spadają. Meble są różne. Niektórzy właściciele nie inwestują w mieszkanie, które chcą wynająć, dlatego wygląda tak jak dziesięć lat temu – babcine kredensy, stare, trzeszczące łóżka, serwetki i stoliczki nie są może najwygodniejsze i nowoczesne, ale studenci nie wybrzydzają. Nie każde mieszkanie ma również pralkę czy mikrofalówkę – to z pewnością istotna rzecz dla studenta, który chce się usamodzielnić i nie wozić prania co tydzień do domu. Wiadomo – mało komu na studiach się chce regularnie gotować, część osób przywozi jedzenie z domu – duża lodówka to podstawa!

112_2551486.JPG

 Strach właściciela

Są i tacy właściciele, którzy przygotowują mieszkanie – nie tylko je malują, ale i wyposażają w nowoczesny sposób. Dzisiaj internet jest pewnym standardem, którego się wręcz wymaga. Coraz więcej mieszkań odchodzi od składanych wersalek, paskudnej boazerii, która straszy czy innych pamiątek po okresie PRL. Mieszkanie do wynajęcia powinno być funkcjonalne i posiadać najwazniejsze meble, takie jak szafa, (chociażby tanie meble kuchenne) stół czy łóżko. Zbyt duża ilość dodatków odstrasza – w końcu każdy chce oswoić przestrzeń po swojemu. Czasem lepiej więc nie zagracać pokojów i pozwolić lokatorom na urządzenie po swojemu. To jak to zrobią i czy mieszkania nie zniszczą to już inna kwestia. Wiele właścicieli obawia się właśnie tego – dewastacji mieszkania oraz tego, że lokatorzy będą palić, ciągle imprezować lub przyprowadzą do domu zwierzę, które je zniszczy.
Podpis

Wynajęta


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.