Przeprowadzka na spokojnie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Przeprowadzamy

Czytano: 537 razy | Kategoria: Przeprowadzki | Ilość słów: 415 | Data: 30.08.12 | 0 komentarzyWstępne obawy. Zmiana otoczenia to niekiedy duży stres prowadzący od czasu wyprowadzenia się ze starego miejsca do nowego miejsca bytu. W artykule postaram się zaserwować kilka wskazówek porad, które załagodzą całą przygodę. Serdecznie zapraszam.


przeprowadzkigdyniabagazowkaindex.jpg

Zrób to sam. Resztę zleć firmie przeprowadzkowej, czyli bezstresowo.

Co możemy wykonać samemu? Oczywiście zaplanować na kilka tygodni wstecz termin przeprowadzki. Zawiadomić bank(i), urząd, gazownię, telekomunikację o zmianie miejsca zameldowania. Zostało nam kilka dni do zmiany otoczenia... Pakujemy rzeczy osobiste, cenne drobiazgi i wszytsko co jest dla Was czymś bez czego obejść się nie możecie. Zalecamy przedmioty te przewieźć samemu.

Wybierz firmę, która wykona kompleksowo transport mienia. Tu ważna uwaga by nie patrzeć na cenę a jakość. Dokonać listy konkretnych pytań aby nie trafić na "naciągaczy". Jeżeli trafimy na tanich przewoźników możemy spodziewać się problemów typu 12 godzin niepotrzebnego stresu... Moja rada: zapytaj jakim samochodem dysponują, czy posiadają ludzi do załadunku/rozładunku, jaki będzie całkowity koszt zlecenia. Całkowity, czyli całościowy. Nie dajmy się naciągnąć na wymówki typu: to będzie kosztowało tyle i tyle ponieważ był postój 35 min., a to musieliśmy wjechać na stację, musimy doliczyć 50 PLN za taśmy i folie bombelkowe itp. Takich graczy przestrzegam a są Nimi właśnie tacy jeżdżący mikrobusikiem za grosze, którzy wykonają zlecenie na kilka razy a cała operacja rozszerzy się do sporej ilości czasu.

Teraz na spokojnie.

W naszym przypadku (jako jedna z wielu porządnych firm przeprowadzkowych) nawiązując się do ww. tekstu dostajemy zlecenie od Pana, Pani. Przyjeżdżamy, rozkręcamy co potrzebne, pakujemy, zabezpieczamy, znosimy, przewozimy. Zwracamy też uwagę na to iż teraz szefem, szefową jest osoba dla której pracujemy. Oczywiście działając profesjonalnie nie doliczamy do ceny banalnych bzdur typy wyżej wymienionych.

Rada ode mnie. Warto mieć zapakowane w kartony i starannie zaklejone mienie szklane, książki i wszystko co uważasz. Ubrania najlepiej zdają egzamin w specjalnych dla nich transporterach.

Gdy już z wszytskim się uporamy (oczywiście zostajemy do końca czasu załadowania meblowozu) pilnie sprawdź czy zamknięte są okna, zawory wodne, gazowe. Czy wszystko zostało zapakowane. Zamknij mieszkanie/dom i wyruszaj. W nowym miejscu otoczenia przyjeżdżamy rozładowujemy, ustawiamy, podłączamy co potrzebne, skręcamy. Dostosowujemy się do potrzeb klienta. Z Naszej strony to już raczej na tyle.

Na zakończenie.

Rozejrzyj się czego Tobie potrzeba, czy wszystko dojechało na miejsce. Zwróć uwagę czy jest gaz, prąd, telefon. Sprzątnij, ogarnij, pościel łóżko. Korzystaj z nowego miejsca i nowości!

Pozdrawiamy, zespół Przeprowadzki Gdynia.
Podpis

Klejsa Patryk


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.