Remont i wykończenie wnętrz


1: Jak odnowić metalową balustradę?
Metalowa balustrada jest nie tylko praktyczna, ale stanowi też bardzo atrakcyjne wizualnie urozmaicenie balkonu czy schodów wewnątrz domu.Niestety, po czasie możemy mieć do czynienia z rdzą, pojawiającą się na jej powierzchni lub złuszczaniem się farby. Innym z powodów może być chęć zmiany koloru podczas ogólnej renowacji.

2: Beton stemplowany
Beton stemplowany, w rzeczywistości jest alternatywą dla kostki brukowej, stanowiąc jednocześnie kostki brukowej bardzo dobrą imitację. Złudzenie wykonania kostki brukowej uzyskujemy wylewając beton do wcześniej przygotowanej formy.

3: Wykańczanie wnętrz.
Prace wykończeniowe w nowo budowanym domu, a także każdy remont mieszkania powodują zawsze dreszcz emocji. Dokonujemy wielu wyborów, których efekt będzie znany dopiero po zakończeniu wszelkich prac.

4: Instalacje domowe
Remont i wykańczanie wnętrz to poważna kwestia, która wymaga dużego zaangażowania zarówno ze strony inwestora, jak i ekipy remontowo-budowlanej, która realizuje powierzone zadania.

5: Tkaniny w mieszkaniu
Tkaniny to dekoracje wnętrz, dzięki którym w łatwy sposób możemy osiągnąć pasujący nam wystrój. Wymiana zasłon i poszewek na poduszki to prosty i nie wymagający dużych nakładów finansowych zabieg, ułatwiający dopasowanie wnętrza do pory roku i naszego nastroju.

6: Pędzel czy wałek – czym malować ściany?
Wydawać by się mogło, że wybór odpowiedniej farby to największy problem związany z malowaniem mieszkania. rzeczywiście dobór właściwego gatunku farby jest bardzo ważny, ale dla jakości wykonania prac równie ważny jest rodzaj narzędzia, jakim się posłużymy. Podpowiadamy, kiedy zdecydować się na pędzel, a kiedy na wałek.

7: Jak prawidłowo zamontować bramę garażową
Brama do garażu to inwestycja na lata, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio ją dobrać. Dostępne w sprzedaży modele różnią się głównie konstrukcją oraz sposobem otwierania.

8: Włączniki dotykowe czy klasyczne?
W czasach kiedy nowoczesny design dotyka każdej dziedziny naszego życia, nie ma co się dziwić, że gniazda i włączniki nie występują już tylko w białej wersji klawiszowej, ale można zobaczyć w odmianach z bardzo eleganckich materiałów takich jak drewno czy kamień.

9: Remont łazienki – układanie glazury krok po kroku
Wbrew pozorom, ułożenie glazury nie jest tak prostą czynnością, jak mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka. By wykonać tę czynność trwale i profesjonalnie, wymagane jest doświadczenie oraz spora dawka wiedzy teoretycznej.

10: Czy lodówka może być ozdobą kuchni?
Czasy, w których lodówka mogła mieć dowolny kolor pod warunkiem że był on biały dawno już mamy za sobą. Nieustawne, nieporęczne i niezbyt urocze modele odeszły w niepamięć, a ich miejsce zajął nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który cieszy oko niebanalnym wyglądem.


Strona 1 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.