Remont i wykończenie wnętrz


91: Trudne decyzje w aranżacji łazienki
Aranżacja łazienki to przyjemność, na którą mogą sobie pozwolić właściciele nowych mieszkań i domów, a także osoby, które zdecydowały się na remont pomieszczenia kąpielowego.

92: Jakie kolory wybrać dla poszczególnych pomieszczeń?
Myśląc „budowa domu” mamy przed oczami obraz placu budowy, na którym stoją koparki, ciężarówki, betoniarki z cementem i robotników wylewających fundamenty, czy w najlepszym wypadku z wolna stawiających ściany naszego lokum.

93: Jak przygotować podłoże pod płytki?
Podstawową czynnością przy urządzaniu łazienki jest położenie płytek. Często nasz udział w tym przedsięwzięciu ogranicza się do wyboru tych idealnych, jedynych, wymarzonych. Resztę pracy zlecamy fachowcom (w końcu to oni są od tej brudnej roboty). My zdecydowanie wolimy podziwiać sam efekt końcowy.

94: Miarka – must have każdego majsterkowicza
Każdy remont, wymiana paneli, zbudowanie stołu, czy dobranie drzwi wymaga poczynienia przez nas dokładnych wymiarów, Dlatego w każdym porządnym warsztacie powinna znaleźć się miarka.

95: Farby dekoracyjne
Zwykłe farby ustępują miejsca nowoczesnym, oryginalnym rozwiązaniom. Dzięki nim można wyczarować niesamowite wnętrze. Podpowiemy jakie efekty można uzyskać stosując farbę dekoracyjną.

96: Co trzeba wiedzieć o podłodze z kamienia?
Posadzki z naturalnego kamienia są bardzo wytrzymałe, trwałe i piękne. Jest to świetna alternatywa dla płytek ceramicznych. Jednak istnieje wiele opinii, że taka podłoga jest bardzo droga i trudna w utrzymaniu. Jak jest naprawdę?

97: Wałek czy pędzel?
Masz już farby, wybrałeś odpowiednie kolory, więc nadszedł czas na wielkie malowanie. Pozostaje tylko jeden dylemat – czym malować? Zarówno wałki, jak i pędzle mają swoje wady i zalety. Podpowiadamy, co, w jakiej sytuacji sprawdzi się lepiej.

98: Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzacji?
Urządzenia klimatyzujące to zazwyczaj dość proste maszyny, złożone z prostych podzespołów. Jednakże, ich działanie jest tutaj kluczowe dla możliwości osiągnięcia naprawdę zadowalających dla siebie pod każdym względem efektów i z całą pewnością warto o tym pamiętać.

99: Jak przygotowałem mieszkanie do wynajęcia?
Ostatnio w drodze dziedziczenia po mojej kochanej babci stałem się właścicielem skromnego mieszkanka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanko, jak mieszkanko, zupełnie nic specjalnego, zaledwie pięćdziesiąt dwa metry kwadratowe. Ciemna kuchnia i dwa pokoiki.

100: Gdy potrzebny jest projektant wnętrz
Gdy potrzebny jest projektant wnętrz Warszawa oferuje możliwość skorzystania z usług wielu doświadczonych specjalistów. Chociaż każdy architekt wnętrz oferuje podobny zakres usług, obejmujący na przykład przygotowanie wspólnie z klientem kilku koncepcji wystroju mieszkania czy domu.


Strona 10 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.