Remont i wykończenie wnętrz


101: Obrazy olejne wciąż w modzie
Ładne obrazy takie, jak choćby portrety, czy też pejzaże, zawsze przyciągały uwagę ludzi niezależnie od ich wykształcenia, czy też wrażliwości artystycznej.

102: Gdzie kupić glazurę łazienkową?
Wraz z szybkim rozwojem Internetu coraz szybciej rozwijają się również sklepy internetowe, których oferta jest coraz bogatsza i pełniejsza, a sposób zakupu i dostawy towaru – coraz wygodniejszy i szybszy.

103: Meble kuchenne na wymiar
Czym byłaby nowo wyremontowana kuchnia bez pełnego wyposażenia? Zwykłym czterokątnym pokojem szarym i niespełniającym żadnej roli. Co zrobić, aby uczynić z kuchni miejsce, w którym można przesiadywać godzinami?

104: Akcesoria i materiały potrzebne w stolarce.
Artykuł jest poświęcony narzędziom oraz akcesoriom potrzebnym do tego, aby móc samemu stworzyć mebel lub go naprawić. Przy odrobinie chęci i zapału każdy może być stolarzem.

105: Odnowa drewnianego stołu – jak to zrobić
Masz w domu stół z prawdziwego drewna, który ma już swoje lata i niestety nie wygląda zbyt ładnie? W takim przypadku warto pomyśleć o tym, aby go odnowić zamiast wyrzucania go.

106: Jakie oświetlenie na zewnątrz domu wybrać?
Chcesz, żeby twój dom także z zewnątrz prezentował się idealnie? Wtedy na pewno pomoże wypielęgnowany ogród, w którym będzie można miło spędzać czas. Niemniej jednak to nie wszystko – gdy chcesz, żeby dom na wyglądał pięknie także po zmierzchu, wówczas warto pomyśleć o tym, aby zainwestować w dobre oświetlenie ogrodowe.

107: Wejdź na górę bez porażek
Są osoby, które wyposażają swój dom perfekcyjnie pod każdym względem, bez pomijania najdrobniejszego szczegółu. Nigdy nie pozwoliłyby sobie na zakup schodów strychowych za 300 zł, gdyż wszystko musi być z najwyższej półki.

108: Czy warto w dzisiejszych czasach być stolarzem
Dzisiejsze czasy nie należą do najłatwiejszych jeżeli chodzi o znalezienie dla siebie odpowiedniego zajęcia. Coraz trudniej jest pracować w fachu, który będzie w stanie zapewnić nam naprawdę godziwe pieniądze na utrzymanie się.

109: Rewolucje kuchenne
Kuchnia to miejsce, w którym produkuje się najlepsze pobudzacze zmysłów. To prawdziwe wesołe miasteczko dla naszych kubków smakowych. Warto więc zainwestować czas i pieniądze w dopieszczenie naszej kuchni. Jak to ugryźć?

110: Narzędzia w sklepie internetowym
Któż nie potrzebuje odpowiednich dla siebie narzędzi? Jest to przecież niezbędny element wyposażenia każdego domu. Nie ma się co w związku z tym dziwić, że tak wiele osób korzysta ze sklepów oferujących produkty budowlane oraz wyposażeniowe.


Strona 11 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.