Remont i wykończenie wnętrz


111: Czym się kierować przy wyborze podłogi ?
Wprowadzasz się do nowego mieszkania? A może planujesz zrobić remont? Przemyśl jakie podłogi zastosujesz w każdym z pomieszczeń. Podłoga to ważny element aranżacji, który razem ze ścianami powinien tworzyć tło do wyrażenia siebie.

112: Podłoga drewniana czy panele?
Są na świecie różne dylematy. Bardzo wiele jest ich w trakcie remontu, a jednym z nich jest wybór pomiędzy podłogą drewnianą a panelami. Decyzja nie może być podjęta pochopnie. Przed zakupem warto przemyśleć plusy i minusy obydwu rozwiązań.

113: Precz z jednobarwnymi ścianami
Moda na jednobarwne, stonowane wnętrza już minęła, a ich projektanci w coraz większym stopniu doceniają potencjał barw i kolorów. W katalogach branżowych spotykamy więc coraz śmielsze aranżacje, w których połączenia kolorystyczne są wyraźnie i oryginalne.

114: Aranżacja dużej łazienki
Duża łazienka daje duże pole do popisu. Nie trzeba martwić się o to, że wanna lub pralka zajmują zbyt wiele miejsca. Istnieje też możliwość poszalenia z kolorami i materiałami oraz wzornictwem.

115: Salony i saloniki w stylu marynistycznym
Nie tylko w czasie urlopu możesz poczuć się jak podczas pobytu nad morzem. Aranżacja wnętrza na styl marynistyczny pozwoli cieszyć się widokiem morskich krajobrazów przez cały rok. Najbardziej efektownie w marynistycznej aranżacji wygląda salon oraz łazienka.

116: Poczuj się wSPAniale
Zmęczenie, stres, zbyt mała ilość snu, życia w ciągłym biegu – te wszystkie czynniki nie sprzyjają zachowaniu zdrowia, dobrej kondycji i pięknego wyglądu. Ciału należy się wypoczynek, i to solidny. Jak najlepiej zregenerować siły i poprawić sobie nastrój? W SPA!

117: Wraca moda na fototapety na ścianę
Moda dotyczy wielu aspektów życia od sposoby ubierania po rodzaj słuchanej muzyki. Ciężko sklasyfikować tą dotyczącą architektury oraz aranżacji wnętrz.

118: Zakup narzędzi do majsterkowania
Obecnie mamy coraz więcej wolnego czasu, w stosunku do naszych dziadków, czy rodziców. Taki czas musimy czymś zapełnić, a co za tym idzie coraz częściej szukamy jakiegoś ciekawego hobby.

119: Okna dachowe, ich plusy i minusy
Mieszkanie na poddaszu jest coraz bardziej popularne, a co za tym idzie coraz modniejsze stają się okna dachowe. Remont poddasza to dobry czas na wymianę lub rekonstrukcję poddasza. Firmy starają się unowocześniać i tworzyć coraz to nowsze rozwiązania, ale wszystko ma swoje plusy i minusy.

120: Remont łazienki
Remont łazienki to wcale nie taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Często na plan urządzenia tego pomieszczenia poświęca się o wiele więcej czasu niż na resztę mieszkania. To wszystko spowodowane jest specyfiką tego pomieszczenia.


Strona 12 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.