Remont i wykończenie wnętrz


121: Fototapeta ścienna w sypialni
Sypialnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Tam odpoczywamy i relaksujemy się po ciężkim dniu. Powinna być, więc urządzona w taki sposób, aby przebywanie w niej było przyjemne i odprężające.

122: Na co warto zwrócić uwagę wybierając podłogi drewniane?
Mozaiki, parkiety, lite deski, panele, przeróżne wzory, kolory i faktury – można się zorientować, iż wybór podłóg to niełatwe zadanie. Powinny być one, bowiem zarówno ładne jak i praktyczne. Muszą być bezpieczne, solidne, wytrzymałe oraz pasować do aranżacji wnętrza.

123: Piękne mieszkanie
Salon to wizytówka każdego domu dlatego staramy się urządzać go starannie i ze smakiem oraz nadać mu indywidualnego charakteru. Od dawna ludzie używali do ozdabiania ścian papierowych tapet.

124: Lampy LED
Oświetlenie LED jest ostatnio coraz częściej wybieraną formą oświetlenia pomieszczeń. Nikogo już to nie dziwi, ponieważ tego typu oświetlenie ma wiele zasad, a jedyną wadą jest to, że jest droższe od tradycyjnego.

125: Wybór blatu kuchennego
Wybierając rodzaj blatu do kuchni należy wybrać taki, aby był trwały i odporny na wilgoć oraz gorąco. Istotny jest również wygląd blatu, aby pasował i dobrze komponował się z pozostałym wyposażeniem kuchni. Aby przybliżyć i ułatwić Państwu wybór poniżej w skrócie opiszę pięć rodzajów blatów kuchennych.

126: Podłogi korkowe - zalety
W artykule tym zostaną zaprezentowane zalety doskonałego rozwiązania dla każdego wnętrza, jakim są podłogi korkowe wykonane z naturalnego surowca.

127: Szybka zmiana wyglądu mieszkania
Dużo osób decyduje się na remonty, ponieważ chcą zmienić wygląd swojego domu lub mieszkania. Każdy remont kojarzy się nam z wysokimi kosztami, robotnikami, którzy opanują naszą przestrzeń życiową oraz z brudem, który będzie trzeba potem posprzątać.

128: Modna aranżacja wnętrza
Moda odnośnie aranżacji wnętrz zmienia się prawie tak często jak moda odzieżowa. Jednak każdy decydując się na remont, robi to z zamiarem korzystania ze zmian przez wiele lat.

129: Podłoga w drewnie czy w płytkach?
Remont mieszkania czy prace wykończeniowe przy budowie domu – podłoga musi być. Ale jaka? Zawsze ten sam dylemat – podłoga drewniana czy wyłożona płytkami?

130: Przygotowania do malowania
Malowanie to najprostszy sposób na odświeżenie pokoju. Jest tanie i na tyle łatwe, że można je wykonać samodzielnie. Można tak dobrać kolory i wzory, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru.


Strona 13 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.