Remont i wykończenie wnętrz


131: Granitowe blaty do kuchni
Kuchnia jest miejscem gdzie spędza się sporo czasu, szczególnie na przygotowywaniu posiłków. Miejscem często używanym w kuchni jest blat kuchenny, jego funkcjonalność powinna być optymalna, dlatego przed zakupem należy dokładnie się zastanowić na jakich zaletach najbardziej nam zależy.

132: Jak zmienić wystrój mieszkania?
Szukając pomysłów na piękny i oryginalny wystrój naszych mieszkań i domów, coraz więcej osób bierze pod uwagę bardzo modne obecnie fototapety.

133: Oświetlenie LED
Oświetlenie LED jest innowacyjnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych i nie tylko, które pozwala znacznie ograniczyć wydatki na prąd, ma ono jeszcze wiele innych zalet, które przemawiają za ich montowaniem, zamiast tradycyjnego oświetlenia.

134: Pomysł na odnowienie mieszkania
Powoli zbliża się lato i jak pokazują statystyki, jest to ulubiona pora roku, podczas której Polacy przeprowadzają remonty, ponieważ sprzyjają ku temu wysokie temperatury, które przyspieszają schnięcie ścian i lepszą wentylację remontowanych pomieszczeń.

135: Serce domu dobrze urządzone
Kuchnia to miejsce w domu, w którym spędza się bardzo dużo czasu. Kuchnia to serce domu. Aby działało bez zarzutów potrzeba mu odpowiedniego ustawienia.

136: Wybór dobrego odwodnienia przemysłowego
Szukamy dobrego systemu odwodnienia przemysłowego? Powinniśmy zwrócić się do specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Wybór takiego systemu w pojedynkę może być trudny i bardzo prawdopodobne, że wybierzemy najzwyczajniej w świecie źle.

137: Zastosowanie ościeżnic i ich rodzaje
To ona jest niezbędna wtedy, gdy przeprowadza się montaż drzwi – ościeżnica lub też futryna, ponieważ to o niej mowa, to fachowo mówiąc rama, osadzona w ościeżu, czyli wewnątrz otworu w ścianie budynku, może ona być montowana zarówno wtedy, gdy chodzi o drzwi, jak i okna.

138: 1. Czy sklep budowlany internetowy bardzo się różni od stacjonarnego?
Choć sklepy internetowe w dzisiejszych czasach dorównują sklepom tradycyjnym, wiele osób waha się przed kupnem materiałów budowlanych drogą wirtualną, gdyż jest to asortyment widoczny jedynie na zdjęciach, którego nie można sprawdzić od razu.

139: Tworzymy zabudowę do łazienki krok po kroku
Stosowanie w łazienkach zabudów z płyt kartonowo-gipsowych jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie właśnie w tym rodzaju pomieszczenia.

140: Drzwi zewnętrzne wizytówką naszego domu
Bardzo ważną cechą drzwi zewnętrznych jest ich atrakcyjny wygląd. Nie powinno to być jednak priorytetem, ponieważ jak wiadomo, drzwi zewnętrzne naszego domu czy mieszkania mają zapewnić nam przede wszystkim bezpieczeństwo.


Strona 14 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.