Remont i wykończenie wnętrz


141: Uporządkuj swoją szafę
Agnieszka Osiecka, w jednym ze swoich tekstów napisała o tym, że "porządek w szafie daje poczucie bezpieczeństwa". Mimo iż jej zdanie funkcjonuje tu w sensie, jak najbardziej metaforycznym zgadzamy się z nią w kwestii, że porządek w szafie musi być.

142: Typy płytek ceramicznych
Popularne płytki ceramiczne znajdują w naszych domach wiele zastosowań od wyłożenia podłogi w łazience po ekskluzywne tarasy i elewacje zewnętrzne.

143: Remontowanie starego mieszkania
Kiedy stoimy przed decyzją zakupu mieszkania często rozważamy tylko dwa warianty: zakup nowego mieszkania u dewelopera lub zakup nieruchomości na rynku wtórnym, czyli zamieszkanie w urządzonym już lokum. Lecz istnieje jeszcze jedna alternatywa, o której potencjalni nabywcy zwykle zapominają.

144: Drewno parkietowe i podłogowe
Gdy zdecydujemy się na podłogę drewnianą możemy wybrać wiele jej wariantów. Na rynku występuje wiele ofert. Postaram się przedstawić najpopularniejsze rozwiązania.

145: Cyklinowanie - krok po kroku
Przed rozpoczęciem samodzielnej renowacji podłogi drewnianej musimy zdać sobie sprawę z czego dokładnie składa się cyklinowanie i na jakie się dzieli etapy

146: Jak cyklinować drewniane podłogi?
Nasze podłogi drewniane a zwłaszcza parkiet codziennie muszą znosić wiele czynników, które powodują jego drobne uszkodzenia. Drewniane parkiety niszczą się praktycznie codziennie i podlegają mikro uszkodzeniom zwłaszcza poprzez tarcie i rysowanie ich powierzchni.

147: Drewno w małym mieszkaniu
Chociaż drewniane aranżacje kojarzą nam się głównie z domami oraz większymi przestrzeniami, to trzeba wskazać, że mogą one świetnie sprawdzić się także w tych mniejszych, na przykład w niedużych mieszkaniach.

148: Jak odnowić stary mebel?
Stare meble mają w sobie niewątpliwie ogromny urok i dlatego coraz częściej wybieramy je do aranżacji pomieszczeń, dzięki czemu dodajemy im niepowtarzalnego uroku.

149: Jak zabezpieczyć elewację domu?
Gdy zauważamy zielony bądź czarny nalot na naszej elewacji musimy stawić czoła mikroorganizmom, które się tam zasiedliły. Kolor zielony wskazuje na glony, czarny na grzyby. To, że u sąsiadów występuje tego typu problem wcale nie oznacza, że my także będziemy musieli stawić mu czoła.

150: Gdy nie ma w pobliżu sklepu budowlanego…
Jeśli przymierzasz się do budowy domu, chcesz coś wyremontować lub też po prostu potrzebne są ci jakieś materiały wykończeniowe lub budowlane, wówczas najczęściej udajemy się w tym celu do sklepów z artykułami tego rodzaju.


Strona 15 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.