Remont i wykończenie wnętrz


11: Układanie paneli bez pomocy fachowca?
Panele to bardzo szybki sposób na nową odsłonę dla naszej nieco podniszczonej już podłogi. Szybko, tanio i bezboleśnie doprowadzimy swoje wnętrze do porządku i sprawimy, że będzie wyglądało doskonale pod każdym względem.

12: Jaki rodzaj podłogi wybrać?
Podłoga jest bardzo ważnym elementem wyposażenia domu, dlatego warto się zastanowić nad tym, jaką wybrać. Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę, że wybór podłogi zależy nie tylko od walorów estetycznych, ale i od strony praktycznej.

13: Przeprowadzamy remont generalny kuchni
Remonty na pewno nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy w naszym życiu. Jednak tak to już jest, że od czasu do czasu coś się popsuje, coś innego przestanie działać, a i estetyczna strona naszego mieszkania nie jest taka jaka była dawniej.

14: Spraw, by rachunki były mniejsze
„Spraw, by rachunki były mniejsze” – to nie jest fragment codziennej modlitwy wstającego rano Polaka. To zdanie, które powinno motywować do myślenia nad tym, co sprawia że koszty za prąd są tak wysokie – oraz co można zrobić, by jednak je nieco zmniejszyć.

15: Alternatywa dla wanny
W małej łazience często dość trudno zagospodarować miejsce w taki sposób aby zmieścić w niej wannę. Niestety łazienka często bywa tak mała, że wanna w ogóle się w niej nie zmieści. Właśnie dlatego konieczne są radykalne i praktyczne rozwiązania.

16: Wsparcie w pracy
W pracy spędzamy ogromną część naszego dnia. Tak naprawdę większą część doby możemy poświęcić na siedzenie za biurkiem. Jeżeli zatem chcemy poczuć się nieco lepiej w miejscu, w którym wykonujemy pracę zawodową, to powinniśmy nieco zaingerować w nasze otoczenie.

17: Prace naprawcze i remontowe w mieszkaniu
Wykonywanie prac remontowych i naprawczych we własnym zakresie w mieszkaniu jest dość trudne dla początkujących, ale już po kilku samodzielnych próbach i po przejrzeniu wielu poradników (na przykład w Internecie), nawet największy amator powinien sobie ze wszystkim poradzić.

18: Własny warsztat - wybór narzędzi i akcesoriów
Stworzenie własnego, autonomicznego warsztatu do prac w ogrodzie i prac naprawczych lub remontowych nie jest trudne i jest znakomitym pomysłem w przypadku każdego gospodarza. Warto zastanowić się bowiem nad nauczeniem się wykonywania drobnych prac w domu i ogrodzie samodzielnie.

19: Samodzielny montaż podłóg
Każde mieszkanie czy dom wymaga odpowiedniego dobrania i zamontowania w nim podłóg. Warto dobrze się zastanowić, jaki rodzaj podłóg będzie pasował w naszym mieszkaniu.

20: Pokój przechodni - aranżacja
Jednymi z ciekawych pokoi pod względem aranżacji wnętrz są pokoje przechodnie. Nie mogą być one zbyt odizolowane w atmosferze stosowanych dekoracji, a zarazem nie mogą być kompletnie neutralne.


Strona 2 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.