Remont i wykończenie wnętrz


21: Wykończenie łazienki - podstawy
Łazienka to, obok kuchni, jedno z pomieszczeń, które najtrudniej wykończyć i wyposażyć w całym mieszkaniu. Obecnie panuje moda wykańczania łazienek w stylu nowoczesnym, poprzez zastosowanie najlepszej glazury i innowacyjnych sprzętów, zlewów i kabin prysznicowych.

22: Wyposażenie salonu - jak się za to zabrać
Przy wybieraniu wyposażenia do salonu warto pamiętać o najdrobniejszych szczegółach. Sam wybór ładnych, drogich mebli to nie wszystko - choć i to nie jest prostym zadaniem.

23: Kinkiety - na co zwracać uwagę?
Wybierając oświetlenie dekoracyjne do mieszkania często nie patrzy się na cenę - wstępuje się bowiem w nowy rejon dekoracji lepszych i droższych niż typowe, pospolite rozwiązania.

24: Meble na wymiar - czy warto?
Kupowanie mebli do żadnego pomieszczenia nie jest prostym zadaniem. Wiele osób boryka się z trudnościami dobrania stosownej aranżacji do swojego własnego mieszkania.

25: Jak samodzielnie ułożyć wykładzinę podłogową?
Jak samodzielnie ułożyć wykładzinę podłogową? Oto jest właściwe pytanie na które większość osób nie zna jednoznacznej odpowiedzi, niemniej jednak jakby na to nie patrzeć temat który jest związany z układaniem wykładzin jest na czasie, gdyż sporo osób próbuje swoich sił szukając jak najtańszych rozwiązań.

26: Drewno najlepsze na balustradę?
W wielu domach znajdują się schody. Prowadzą one nie tylko na wyższe kondygnacje budynku, ale bardzo często pełnią także ważną funkcję dekoracyjną, nadają domowi niepowtarzalnego uroku.

27: Skąd czerpać inspirację na aranżację wnętrz
Wielu z nas przynajmniej raz spotkało się (lub spotka się) z aranżacją wnętrz. Może być to aranżacja wnętrz w świeżo zakupionym domu lub aranżacja wnętrz po niewielkim remoncie.

28: Czym przykryć dom
Dawniej zazwyczaj domy były przykrywane papą lub dachówką betonową. Zapewne takim materiałami, ponieważ tylko takie były dostępne. Dziś wybór pokryć dachowych jest o wiele większy niż kiedyś.

29: Czym czyścić kostkę brukową
Wykonując różne prace wokół własnego domostwa codziennie możemy znaleźć coś co wymaga naszej uwagi. Procesem, który w czasie zostawia swoje efekty, a może umknąć naszej uwadze w życiu codziennym są zabrudzenia powstające na powierzchni kostki brukowej podjazdu/podwórka.

30: Kominek w domu czy to dobra rzecz?
Ostatnimi czasy bardzo modne jest zakładanie do domów kominków. Rzecz ta najczęściej jest umieszczana w salonie, która nieraz stwarza miły nastój dla osób w nim przebywających. Nieraz można zauważyć nawet w filmach, że ludzie siedzą przy nim, czytają książkę


Strona 3 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.