Remont i wykończenie wnętrz


31: Ogrzewanie domu, ale czym?
Wybór projektu domu, a także jego realizacja nieraz powoduje ból głowy u młodych małżeństw. Wszystkie te sprawy są bardzo ważne i wymagają właściwego przemyślenia, ponieważ będziemy z budynku mieszkalnego korzystać dobrych parę lat.

32: Dobre zabezpieczenie przesyłki
Dzisiaj można wszystko, wszędzie kupić. W zależności jaki produkt chcemy nabyć, udajemy się do odpowiedniego sklepu. Tradycyjne sklepy nie są już tak zapewne popularne jak kiedyś, ale nadal są chętnie odwiedzane przez klientów.

33: Zalety deski barlineckiej
Urządzanie domu i mieszkania to dla zdecydowanej większości osób prawdziwe wyzwanie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że na współczesnym rynku jest bardzo wiele ciekawych rozwiązań, nie zawsze jednak odpowiadają one oczekiwaniom danej osoby.

34: Jak zaplanować remont salonu?
Od dawna zabierasz się za remont swojego mieszkania i kompletnie nie masz pomysłu, jak się za niego zabrać, by efekt końcowy rzeczywiście był zadowalający, a i nasz portfel wyjątkowo mocno go nie odczuł.

35: Mycie i zabezpieczanie dachów
Kiedy jedziemy przez miasto lub wieś i obserwujemy mijane domy - łatwo możemy zauważyć domy zwieńczone dachami. Stanowią one górne przykrycie budynku. Można powiedzieć że dach dachowi nie równy - gdyż istnieją rozmaite ich rodzaje.

36: Gdzie wybierać pokrycia dachowe?
Materiały budowlane są w dzisiejszych czasach bardzo drogie i nic dziwnego, że nieliczne osoby obecnie decydują się na budowę własnego domu.Nie oznacza to jednak, że powinniśmy używać materiałów byle jakich.

37: Montaż desek tarasowych
Deski tarasowe to podłużne, płaskie i drewniane płaty. Ich montaż to czynność, która możemy wykonać samemu jak również przy pomocy fachowców.

38: Remont mieszkania – malujemy ściany
Malowanie ścian w pomieszczeniach jest najtańszym i najprostszym sposobem na wyremontowanie lub odświeżenie domu. Aby efekt był zadowalający należy zachować kilka zasad co do doboru rodzaju farb oraz sposobu malowania powierzchni.

39: Jakie rodzaje farb wyróżniamy?
Nikomu nie trzeba na pewno tłumaczyć, że kolory w naszym domu mają ogromne wręcz znaczenie – to od nich zależy w największej chyba mierze nasze samopoczucie oraz nastrój, który towarzyszy nam przy przebywaniu w poszczególnych pomieszczeniach domu.

40: Wanna czy kabiny prysznicowe?
Całkiem niemała ilość osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób urządzić swoją niewielką łazienkę. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych warunkach mieszkaniowych każdy kawałek łazienki jest na wagę złota.


Strona 4 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.