Remont i wykończenie wnętrz


41: Konieczne wyposażenie do łazienki
Klimat w naszych łazienkach jest niezwykle istotny, jednak nie zapominajmy o podstawowych funkcjach tego pomieszczenia. Sprawą najważniejszą jest oczywiście toaleta (chyba że metraż naszego mieszkania lub domu jednorodzinnego pozwala nam na wyodrębnienie osobnego pomieszczenia na ubikację), która z zasady znajduje się w łazience.

42: Podłogi z drewna – jakie zalety?
Najmniejszej nawet wątpliwości nie powinien ulegać fakt, że nasz dom koniecznie musi być tak funkcjonalny, jak atrakcyjny wizualnie i bezpieczny. Wpływ na to, czy nasz dom będzie spełniał wszystkie swoje funkcje ma wiele czynników – z całą pewnością są to poszczególne elementy jego wyposażenia i wystroju

43: Pomysł na wannę w łazience
Po ciężkim dniu każdy z nas chętnie relaksuje się w wannie. Zwłaszcza, że dziś w sklepach znajdziemy wanny z różnymi udogodnieniami, pasujące do każdej łazienki.

44: Polacy i ich samodzielne remonty
Dom to bardzo wyjątkowe miejsce dla każdego człowieka. Z tego właśnie powodu warto postarać się o to, aby czuć się w nim komfortowo. W tym celu remont staje się rzeczą obowiązkową, choć czasem sprawiającą wiele trudności.

45: Charakterystyka pracy stolarza
Mimo tego, że w dzisiejszych czasach coraz częściej niejedną pracę wykonują maszyny stolarstwo nadal bardzo dobrze prosperuje, zwłaszcza w większych polskich miastach. Rzemieślnikiem zajmującym się wyrabianiem mebli oraz innych przedmiotów służących nam w codziennym życiu z drewna jest właśnie stolarz.

46: Kuchnia prawdziwej pani domu
Obecnie prawdziwa pani domu pragnie mieć w kuchni wszystko, co będzie jej potrzebne do gotowania oraz bardzo szybkiego i odpowiednio doprawionego obiadu, który nie raz należy zrobić w pół godziny a w kuchni każda minuta jest cenna.

47: Zabudowa karton-gips
Stosowanie suchego tynku jest niezwykle popularnym i praktycznym sposobem wykańczania pomieszczeń, ze względu na ekonomię rozwiązania. Sucha zabudowa daje również możliwość wykonania ścianek działowych, oraz nietypowego kształtowanie sufitu.

48: Wykorzystanie materiałów ściernych
Do szlifowania i wygładzania powierzchni używane są materiały ścierne, które mogą występować, jako narzędzia ręczne lub mechaniczne. Ręczne wykorzystywane są raczej do małych powierzchni, oraz miejsc trudno dostępnych z użyciem szlifierki czy wiertarki.

49: Zastosowanie tarcz ściernych
Materiały ścierne stanowią grupę narzędzi służących do obróbki różnych materiałów, wykorzystuje się je do wygładzania i nadawania właściwego kształtu obrabianych powierzchni lub cięcia.

50: Jak dobrać płytki do kuchni?
Kuchnia ze względu na przygotowywanie w niej posiłków, jest pomieszczeniem w którym mamy do czynienia z dużą ilością wilgoci oraz różnicami temperatur. Z tego względu musimy odpowiednio zabezpieczyć ściany, zapewniając sobie jednocześnie łatwość utrzymania higieny.


Strona 5 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.