Remont i wykończenie wnętrz


51: Jak zamontować odbojnik drzwiowy?
Ażeby spełniał swoją rolę, czyli chronił przed uszkodzeniem drzwi i ewentualną przeszkodę na ich otwarciu, odbojnik musi być zamontowany we właściwym miejscu. Jednocześnie nie może zbytnio utrudniać poruszania się przez drzwi.

52: Jak stosować klej do styropianu?
Styropian jest najpopularniejszym materiałem izolacyjnym stosowanym w budownictwie, ze względu na dobre właściwości termoizolacyjne. Poza powszechnie dostępnym białym, jest jeszcze w odcieniach szarości z dodatkiem grafitu.

53: Jak wybrać klej do styropianu?
Montaż warstwy dociepleniowej w postaci styropianu odbywa się wyłącznie na kleju lub kleju i kołkach. Tak w jednym, jak i w drugim przypadku, od jakości kleju i sposobie jego zastosowania, zależy trwałość i odporność zewnętrznej elewacji na penetrację wody opadowej.

54: Układanie wykładziny podłogowej krok po kroku
Pomimo że coraz więcej osób decyduje się na na wybór podłóg drewnianych, np. paneli podłogowych, wykładziny podłogowe wciąż należą do chętnie wybieranych przez Polaków.

55: Rodzaje brzeszczotów
Do cięcia różnych materiałów używamy brzeszczotów montowanych w odpowiednich uchwytach pił. W zależności od rodzaju materiału poddawanego obróbce zastosowanie znajdą innego rodzaju ostrza, różniące się wielkością i kształtem zębów.

56: Jaki wpływ na wygląd łazienki ma bateria?
Baterie łazienkowe, jako element armatury łazienkowej potrafi decydująco wpłynąć na ogólny odbiór całego wizerunku łazienki. Niestety wielu z nas bardzo lekceważy ten problem widząc w nich tylko mało zauważalny element, przede wszystkim nieosiągalny dla wielu osób odwiedzających nasza łazienkę.

57: Jak wykończyć schody betonowe?
Schody betonowe to bardzo trwała konstrukcja. Jeśli raz zostaną wykonane dobrze to na długi czas będą mogły cieszyć właściciela domu, w którym powstały.

58: Umywalki narożne małe są opłacalne
Często można odnieść wrażenie, że za małe rzeczy płacimy więcej, bo ich wykonanie jest trudniejsze. Jednak taka zasada nie zawsze ma miejsce, a co się z tym wiąże czasami jednak warto sprawdzić, czy zarówno pod względem finansowym, jak i również pod względem zajmowanej powierzchni nie sprawdzą się u nas lepiej małe rzeczy.

59: Zalety taśm uszczelniających prysznic
Materiałów uszczelniających jest mnóstwo. Chyba każdy budowniczy remontowiec potrafiłby ich wymienić co najmniej kilkanaście, a pewnie większość panów potrafiłaby wskazać kilka z nich. Jednymi z nich pewnie byłyby taśmy uszczelniające.

60: Jakie ścianki narzędziowe wybrać
Każdy szanujący się majster wie, że jego praca w dużej mierze zależy od wykorzystywanego sprzętu. Wraz z rozwojem technologii powstają coraz to nowe sprzęty i urządzenia, które mają ułatwić mu pracę, co jednak po posiadaniu wszystkich sprzętów, kiedy nie można ich znaleźć kiedy są potrzebne?


Strona 6 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.