Remont i wykończenie wnętrz


61: Okna – na jakie się zdecydować?
Wybudowanie domu lub kupno mieszkania to zaledwie połowa sukcesu. Najbardziej czasochłonne i przy okazji jednocześnie wyjątkowo kosztowne okazuje się stosowne wykończenie oraz umeblowanie naszego obiektu mieszkalnego.

62: Jaką bramę wjazdową wybrać?
Ważnym elementem każdego ogrodzenia jest brama, jej dobór wpływa na estetykę ale również funkcjonalność. Przed podjęciem decyzji można pospacerować po osiedlach domków jednorodzinnych i próbować podpatrzeć zamontowane bramy Wrocław Zielone Osiedle jest jednym z wielu miejsc dobrym na takie poszukiwania.

63: Jak można walczyć z pleśnią na ścianach?
Polska jest krajem leżącym w klimacie umiarkowanym. Oznacza to, że często zmienia się u nas pogoda. Wilgoć jest wszechobecnym zjawiskiem. Wilgotne powietrze dostające się do wnętrza pomieszczeń mieszkalnych powoduje powstawanie pleśni na ścianach. Zjawisko to jest bardzo nieprzyjemne

64: Biały montaż od podszewki
Końcowy etap każdego remontu to najbardziej wyczekiwany moment. Wreszcie możemy zobaczyć efekt naszych kilkudniowych prac i przekonać się, czy dokonaliśmy dobrego wyboru wszystkich elementów armatury łazienkowej.

65: Remont - generalny czy niewielkie zmiany?
Wiele osób twierdzi, że kiedy mamy zbyt wiele czasu, to zaczynamy wymyślać, wynajdować sobie przeróżne problemy, których na co dzień nie widzimy i które do tej pory nie spędzały nam snu z powiek.

66: Gdy balkon jest w potrzebie!
Na jakość i wygląd naszego balkonu ma wpływ bardzo wiele czynników: silne słońce latem, duże opady śniegu zimą, ulewne wiosny, dają mu się ostro we znaki. Doprowadzenie go do takiego stanu, by rzeczywiście wyglądał dobrze jest nie lada wyzwaniem.

67: Jak należy wybierać wyposażenie kuchni?
Kuchnia jest miejscem, w którym przygotowywane są posiłki spożywane przez mieszkańców domu każdego dnia. Często można spotkać się z połączeniem kuchni i jadalni.

68: Jaki sprzęt należy wybrać do łazienki?
Łazienka, to jedno z kluczowych pomieszczeń w każdym domu. To właśnie tam załatwiane są potrzeby fizjologiczne oraz wykonywane są czynności higieniczne, takie jak kąpiel, mycie zębów, głowy, rąk, twarzy itp.

69: Jak wybierać panele podłogowe?
Podłoga jest bardzo ważnym elementem we wnętrzu każdego domu. Musi ona być solidna, aby zapewnić oparcie i podtrzymanie mebli oraz ludzi przebywających w pomieszczeniach. Oprócz tego element ten może spełniać zadania dekoracyjne.

70: Jak przedłużyć życie wierteł do wiertarek?
Wiertarki to jedne z najczęściej używanych urządzeń w domach i w warsztatach. Wiertarkami wierci się otwory w ścianach, w meblach, w drewnie i w metalu. Wiertarki są nieodzownym wyposażeniem szeregu warsztatów oraz firm produkujących różnego rodzaju akcesoria.


Strona 7 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.