Remont i wykończenie wnętrz


71: Niezbędnik majsterkowicza - wiertarka
Wiertarka to nieodłączny element każdego majsterkowicza. Nie ma bowiem możliwości by jakakolwiek drobna naprawa przeprowadzana na własna rękę mogła się bez nie obyć.

72: Jaką pilarkę łańcuchową wybrać?
Do pielęgnacji ogrodów czy też sadów wykorzystywanych jest wiele narzędzi mechanicznych. Jednym z nich są pilarki łańcuchowe spalinowe. Oczywiście każde tego typu urządzenie musi być dostosowane do czynności, do jakich będzie wykorzystywane.

73: Wybieramy kominek!
Kominek to kominek. Nic wielkiego, nic nad czym trzeba by się było długo zastanawiać. Czy, aby na pewno? Jeśli wydaje ci się, że wybór kominka do swojego domu ograniczysz do wyboru danego modelu to jesteś w dużym błędzie.

74: Mocny dach to podstawa!
Remont dachu lub jego założenie jest nieuniknione w przypadku każdego domu. Bez niego nie można sobie bowiem wyobrazić życia i mieszkania w dogodnych warunkach. Dom zabezpieczony przed dostawaniem się do niego wody, czy deszczu to podstawa.

75: Jak pomalować tapetowaną ścianę
Malowanie mieszkania, bez konieczności zamawiania specjalnej ekipy fachowców, wcale nie jest tak trudną czynnością, zwłaszcza w sytuacji, kiedy na naszym rynku materiałów malarskich jest ogromna różnorodność zarówno farb, jak też i przyrządów, ułatwiających znakomicie powyższe prace.

76: Czy można położyć tapetę na zawilgoconych ścianach?
Wilgoć jest częstym problemem w wielu domach. Co ciekawe problem ten nie dotyka jedynie domów starych, ale też i nowe budownictwo. Szacuje się, że ponad połowa budynków, zwłaszcza powstałych dla zaspokojenia socjalnych potrzeb miast i gmin jest wykonana raczej niestarannie.

77: Grzejnikowe rozterki
To czy w naszym domu czujemy się dobrze ma istotne znaczenie. W innym przypadku możemy być narażeni na wieczne zmiany nastroju, czy napady złości.

78: Maty grzejne w Twojej łazience
Każdy z nas zna chyba to uczucie, którego doznajemy, kiedy wychodzimy spod prysznica, albo z wanny pełnej ciepłej wody i jest nam bardzo zimno, ponieważ przyzwyczailiśmy się w tej wodzie do przyjemnej, wysokiej temperatury.

79: Wanna
Zwiedzając zabytkowe budowle, czy zamki na całym świecie z pewnością możemy znaleźć coś takiego jak wanny. Oczywiście biedniejsze rodziny i domy ich nie posiadały. Były one przywilejem jedynie najbogatszych warstw społecznych.

80: Okap kuchenny
Każda kobieta, która przygotowuje w domu posiłki dla całej rodziny, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest wygoda gotowania. Nie chodzi tylko i wyłącznie o najlepsze sprzęty, ostre noże, czy nawet doskonałe garnki.


Strona 8 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.