Remont i wykończenie wnętrz


81: Dobry dach, to mocny dach
Ogrzewanie domu to bardzo wartki temat. Wszystkim nam zależy na tym, by dom który wybudowaliśmy był nie tylko ładny, ale także funkcjonalny. W innym razie owszem będziemy mieszkać w pięknej willi, kwestia tylko, jak długo będzie nas na to stać.

82: Podstawowe wyposażenie małego majsterkowicza
Każdy lubi odrobinkę pomajsterkować. Tyczy się to zarówno panów jak i pań. Nasze majstrowanie nie kończy się na przybiciu gwoździa do ściany, samemu można zrobić wiele ciekawych rzeczy.

83: Ekologiczne rozwiązania
Artykuł wprowadza w temat ekologicznych rozwiązań, które każdy z nasz może zastosować w swoim domu i mieszkaniu. XXI wiek to czas gdy ludziom coraz bardziej zależy na ochronie środowiska i własnego zdrowia, objawia się to także poprzez sprzęt, który stosujemy każdego dnia.

84: Dobrze zagospodarowana kuchnia
Artykuł przedstawia kilka przydatnych pomysłów na zagospodarowanie kuchni tak by jej użytkowanie sprawiało przyjemność a sprzęt był jak najbardziej wydajny.

85: Nowe pomieszczenie w domu
Każda osoba wie, że niekiedy mieszkanie, które jeszcze do niedawna było idealnie dopasowane do naszych potrzeb zaczyna robić się z czasem za małe i za ciasne.

86: Czy warto zainwestować w budowę wałów przeciwpowodziowych?
W Polsce kilka tysięcy wsi i miast położonych jest nieopodal zbiorników wodnych lub rzek. Mieszkając na takim terenie istnieje ryzyko, że któregoś dnia woda może wystąpić z brzegu i podtopić danych mieszkańców. Warto zawczasu zadbać, aby ewentualne wystąpienie wody z brzegu nie miało negatywnego skutku w postaci podtopienia.

87: Garaż na medal!
Dawniej garaż służył nam przede wszystkim jako miejsce, gdzie chowano samochód, dzisiaj mieści także inne rzeczy i spełnia nieco odmienne funkcje.

88: Kiedy można mówić o oknach energooszczędnych?
Okna energooszczędne cieszą się coraz większą popularnością, gdyż pozwalają one swym nabywcom zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za ogrzewanie. Jednak by mieć pewność, że kupujemy produkty o należytej jakości, powinniśmy wiedzieć, jakie atrybuty muszą one posiadać.

89: Ozdoby z historią
Coraz więcej osób uważa, że sztukateria gipsowa i sztukateria elewacyjna są świetnym sposobem na ozdobienie domu, mieszkania, sklepu, czy też salonu SPA.

90: Nowoczesne aranżacje pryszniców
Jak wiadomo najczęściej już w łazienkach nie używa się zasłon prysznicowych, ale większość ludzi posiada kabiny prysznicowe. Zdarza się jednak, że zasłony prysznicowe występują w domach prywatnych, ale także w innych lokalach użytkowych.


Strona 9 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.