Czy lodówka może być ozdobą kuchni?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: dowieszsie

Czytano: 462 razy | Kategoria: Remont i wykończenie wnętrz | Ilość słów: 300 | Data: 16.01.14 | 0 komentarzyCzasy, w których lodówka mogła mieć dowolny kolor pod warunkiem że był on biały dawno już mamy za sobą. Nieustawne, nieporęczne i niezbyt urocze modele odeszły w niepamięć, a ich miejsce zajął nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który cieszy oko niebanalnym wyglądem.


ID-10091061.jpgLodówka – najważniejsze urządzenie w kuchni

Bez względu na to czy jest mała, duża, z zamrażalnikiem czy bez lodówka zajmuje czołowe miejsce w każdej kuchni. W większości przypadków to pierwsze urządzenie, które kupujemy do domu. Bez piekarnika czy kuchenki mikrofalowej można żyć, bez lodówki funkcjonowanie jest niezwykle utrudnione. Doskonale wiedzą o tym producenci sprzętu AGD, którzy starając się o uznanie konsumentów regularnie poszerzają swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży niezawodne lodówki do 2500zł ( http://www.niezawodnelodowki.pl/do-2500-zl/ ), eleganckie modele z wyższej półki cenowej oraz pojemne sprzęty typu Side by Side. A wszystko po to by każdy mógł wybrać urządzenie idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Wystrój nowoczesnej kuchni

Kilka lat temu nastała moda na jednolitą zabudowę kuchenną, popularne stały się sprzęty do zabudowy oraz fronty kuchenne wykończone na wysoki połysk. Podążając za trendem niektóre firmy np. LG rozszerzyły swoją ofertę lodówek o niezwykle eleganckie modele, które dzięki szklanemu wykończeniu wspaniale prezentują się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się duże, pojemne i niezwykle praktyczne modele Side by Side, które nie tylko zachwycają funkcjonalnością, ale stanowią ciekawy element wyposażenia kuchennego wnętrza. Dotykowe wyświetlacze, oświetlenie LED, wbudowane kostkarki i dystrybutory świeżej wody nadają lodówkom całkowicie nowego charakteru.

Dzisiejsza lodówka staje się centrum kuchennego dowodzenia. Pozwala na znacznie dłuższe przechowywanie produktów spożywczych, mrozi, podaje zimną wodę, a podczas przyjęcia serwuje kostki lodu do drinków. Co więcej jest  fantastycznym elementem dekoracyjnym i stanowi designerską kropkę nad i.

 
Podpis

Pani domu


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.