Egzamin rzeczoznawca majątkowy, testy rzeczoznawca

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: PooHAdeK

Czytano: 617 razy | Kategoria: e-learning | Ilość słów: 304 | Data: 15.03.14 | 0 komentarzyZaprezentowane narzędzie, jest wytworem pracy zaznanych rzeczoznawców, z dłuższym stażem pracy, ale także wzbogaconym o doświadczenia „świeżo upieczonych” adeptów, którzy najlepiej rozumieją bolączki i trudy zarówno etapu przygotowawczego, jak i samego postępowania egzaminacyjnego.


Dostęp do wszystkich zadań od 2009 roku wraz z ich rozwiązaniami. Rozwiązanie zadania zawiera nie tylko obliczenia dające rezultat zadania, ale również definicje i podstawy prawne, z zacytowaniem konkretnego artykułu, ustępu czy paragrafu. Od lat zadania pojawiające się na teście, opierają się na pewnych schematach, których opanowanie pozwoli Państwu bez kłopotu uporać się z tą praktyczną częścią .Dostęp do wszystkich testy rzeczoznawca majątkowy od 2009 roku. Każde pytanie posiada źródło (podstawę prawną), co wysoce przyspiesza tok nauki. Statystyki uwypuklają, iż od 2009 r. porcja testowa każdego kolejnego egzaminu obejmuje większą część identycznych pytań, lub lekko zmodyfikowanych, z kolei nieznaczna cząstka to pytania nowe. Opanowanie testów od 2009 r. (43 testy po 90 pytań) zezwoli na ukończenie  z wynikiem korzystnym, albowiem pojawienie się kilku nowych pytań obejmuje w większości wypadków niespełna 30% kompletnego testu, co zawiera się w „progu bezpieczeństwa”.Wyłącznie my wykonaliśmy do Państwa dyspozycji „Wzorcowy operat szacunkowy”, wraz z komentarzami, co uprości Państwu sporządzanie nie tylko projektów na , ale także operatów szacunkowych, zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych.Pytania  podzielone są na najważniejsze kategorie oraz możność poszukiwania pytań zwierających intrygującą nas frazę.Z uwagi na znaczną bazę pytań, stworzyliśmy kategorie obejmujące rozmaite sfery nauki (np. ekonomia, budownictwo, prawo cywilne, metodyka wyceny i inne), co w dużym stopniu ułatwia naukę, bowiem inżynier budownictwa może wyselekcjonować pytania z zakresu ekonomii, która jest mu obca, tymczasem ekonomista będzie mógł „maglować” zagadnienia z dziedziny budownictwa. W sekcji  można też wyselekcjonować tryb zawierający wszystkie dyscypliny i wyszukiwać pytania zawierające interesującą nas frazę, bądź podstawę prawną.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.