Księgarnie internetowe - książki elektroniczne.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: alesia

Czytano: 723 razy | Kategoria: e-learning | Ilość słów: 305 | Data: 06.01.12 | 0 komentarzyTechnika posunęła się do przodu dzięki czemu spotykamy się z wieloma nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Co kryje się teraz pod słowem książka oraz jakim modyfikacją uległa wraz z upływem czasu?


W Internecie widnieje wiele masa księgarń, które dają możliwość klientom zakup książek nie tylko w formie tradycyjnej ale również elektronicznej. Na czym polega książka w formie elektronicznej? Książki oferowane przez księgarnie internetowe są dostępne w dwóch postaciach, pierwszą z nich jest książka zwana audiobookiem. Audiobook jest książka tak zwaną książka mówiona , polega na nagraniu dźwiękowym zawierające odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej. Druga forma książki elektronicznej jest ebook, tak zwana e-książka której treść możemy odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym. Obydwie formy nagrane są w odpowiednich formatach zapisu, dzięki czemu jesteśmy w stanie odtworzyć je za pomocą odpowiednich urządzeń. Tak jak książkę tradycyjna jesteśmy w stanie przenosić książkę elektroniczną. W przypadku przenoszenia książki cyfrowej wykorzystujemy dysk urządzenia z którego korzystamy.

 Co znajdziemy w księgarni internetowej?

 Nowoczesna księgarnia internetowa posiada w swojej ofercie nie tylko elektroniczne książki ale także elektroniczną prasę tak zwaną e-prasę, różnego rodzaju poradniki a także kursy językowe. Zaletą powstania tego typu elektronicznych form książek jest to że nie musimy koniecznie czytać aby zdobyć przydatną nam w życiu wiedzę. Jest to również duże ułatwienie dla osób które studiują i nie mają czasu aby opanować cały materiał. Elektroniczne książki dostępne są dla każdego wystarczy tylko znaleźć zaufaną księgarnie i zamówić interesującą nas pozycje. Dzięki nim jesteśmy w stanie wzbogacić nie tylko słownictwo ale także znajomość naszej historii. Księgarnie oferują wiele ciekawych pozycji, w swoich zbiorach oferowanych publikacji zawierają różnorodną tematykę z której jesteśmy sami w stanie wybrać to co nas interesuje.
Podpis

księgarnia


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.