Nauka przez internet jako możliwość kształtowania swojej wiedzy

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Angielski

Czytano: 671 razy | Kategoria: e-learning | Ilość słów: 315 | Data: 25.05.12 | 0 komentarzyRozwój naszej gospodarki sprawia, że zdobywane kilkanaście lat temu kwalifikacje nie zawsze są już aktualne. Nawet ukończenie nauki kilka lat temu nie daje gwarancji posiadania odpowiedniej wiedzy na zajmowanym już przez nas stanowisku.


ogłoszeniakorepetycji_1.jpgWspółczesna gospodarka jest w coraz większym stopniu oparta na wiedzy i dlatego nauka przez internet staje się idealnym sposobem na rozwijanie własnej wiedzy i kompetencji. Najczęściej to właśnie od nich zależy nasze wynagrodzenie i stanowisko pracy, warto więc poświęcić nieco wolnego czasu i zająć się rozszerzeniem swojej wiedzy. Nauka przez internet umożliwia zdobywanie wiedzy szybko i przyjemnie a przede wszystkim o wiele taniej niż płatne szkolenia stacjonarne. Ucząc się samodzielnie dla siebie możemy pogłębiać wiedzę na temat naszego hobby lub pracy zawodowej. Niezależnie czego będziemy się uczyć – czy są to języki obce czy taniec nowoczesny – nauka przez internet umożliwia już niemal naukę wszystkiego.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o portalu dla lekarzy. Portal taki przedstawia filmy z rzeczywistych operacji – w ten sposób nauka przez internet umożliwia zdobywanie praktycznego doświadczenia z faktycznych sytuacji młodym lekarzom. Niemal każda dziedzina życia jest już dostępna w ramach tego modelu. Zarówno nauka przez internet jak i e-korepetycje świadczone w jej ramach pozwalają nam na całkowite zgłębienie problemu w wystarczającym stopniu. Zawsze możemy własną wiedzę rozwijać jeszcze bardziej skupiając się na kolejnych szkoleniach przez internet.

Obecnie korepetycje online dają nam więc niesamowite możliwości dzięki przekazom audio i video. Świadczone dodatkowo e-korepetycje umożliwiają bezpośredni kontakt z wykładowcami i uzyskanie odpowiedzi na nasze pytania. Kształcąc się w ten sposób możemy sobie zapewnić nie tylko dodatkową wiedzę popartą często odpowiednimi certyfikatami. Zdarza się bardzo często, że pokazanie dodatkowych umiejętności pozwala na zmianę pracy na lepszą i lepiej płatną lub awans u dotychczasowego pracodawcy. Własna nauka przez internet daje więc nie tylko szansę rozwoju osobistego ale również i zwiększenie zarobków.
Podpis

Anna Dernasz


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.