Szkoła i studia


1: Jak robić notatki na studiach?
Nieodłączną częścią uczestniczenia w wykładach jest robienie notatek. Są one potrzebne każdemu studentowi, gdyż w dużej mierze to właśnie na ich podstawie przygotowuje się on później do egzaminów.

2: Wyposażenie szkół
Każdy poziom placówki oświatowej charakteryzuje się swoimi prawami oraz niezbędnymi wymogami. Polska należy do kraju gdzie skrajności oraz sytuacje nieraz absurdalne można spotkać na porządku dziennym.

3: Dobry uczeń to szczęśliwy uczeń.
Każdego roku pojawiają się pytania o artykuły szkolne, tornistry, buty zmienne, ubrania, dodatkowe książki i przybory oraz o całą masę innych mniejszych i większych rzeczy, które z naszej pociechy mają zrobić małego geniusza.

4: Dlaczego proste pytania bywają trudne
Ostatnio zaobserwować można znaczący spadek wiedzy młodego pokolenia. To, że nie znają wzorów matematycznych czy fizycznych nie jest dziwne ale zdarzają się też tacy, którzy nie wiedzą ile dni ma rok.

5: Sześciolatki do przedszkola czy do szkoły?
Wielu rodziców stoi przed dylematem czy wysłać swoje sześcioletnie dziecko do szkoły. Pojawia się wiele argumentów za i przeciw. Jak mamy rozpoznać czy nasza pociecha jest już gotowa na edukację szkolną?

6: Wyjazdy studenckie – za i przeciw
Niektórzy spośród studenckiej braci zmuszeni są spędzić wakacje we własnym miejscu zamieszkania i porzucają wszelkie myśli o dalekich wyjazdach.

7: Praca magisterska – twoja karta przetargowa
Rozprawa, potocznie zwana magisterką, stanowiąca ostatni etap studiów okazuje się jednocześnie wstępem do reszty Twojego życia. Oczywiście, i tu nie ma co dyskutować, im lepszy jest to wstęp, tym łatwiej przyjdzie Ci realizować plany na przyszłość.

8: Jak technika ułatwia życie studentom.
Jak technika ułatwia życie studentom, czyli jak studenci przy użyciu sprzętu do tajnych działań (tj. mikrokamera, mikrosłuchawka) operacyjnych ściągają na egzaminach.

9: Prywatne czy publiczne przedszkole
Często zadajemy sobie to pytanie, właśnie wtedy kiedy nasza pociecha ma iść do przedszkola?! Przeczytaj nasz artykuł - być może choć trochę naświetli Tobie ogólny zarys.

10: Gdzie kupować tanie podręczniki?
Koniec sierpnia to dla większości rodziców, których pociechy wybierają się do szkoły, okres zwiększonych wydatków. Wtedy też usłyszeć można krytyczne głosy dotyczące wysokich cen wyprawek szkolnych.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.