Finanse i ekonomia


Podkategorie w tej kategorii:
1: To istotne, gdzie wymieniasz walutę
Czy wiesz, że w zależności od tego, gdzie kupujesz walutę możesz sporo przepłacić? Wszystko bowiem zależne jest od miejsca, w którym tego dokonujemy. To ważna kwestia, szczególnie, gdy planujemy wyjazd na wakacje.

2: Raz, dwa, trzy kredyt hipoteczny dostajesz ty!
Starasz się o kredyt? Spokojnie to wcale nie jest trudne. Wystarczy podejść do całej sprawy ze spokojem.Nie zabraknie przy tym także szczypta odpowiedniego przygotowania w postaci dobrze zaplanowanego budżetu i historii kredytowej.

3: OFE, IKE i IKZE – namnożyło się tych postaci…
Wizja głodowej emerytury przyprawia Cię o dreszcze? Warto zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami na przyszłość. Samo OFE nie zagwarantuje spokojnej starości. Naprzeciw oczekiwaniom Polaków wychodzą IKE i IKZE.

4: Sposób na dłużników czyli, jak nie trafić na czarną listę KRD?
Kredyt, pożyczkę, mniejszą lub większą, w dzisiejszych czasach ma chyba każdy, kto stara się o własny dom, samochód lub ten kto lubi podróże.

5: Bezpieczna inwestycja - obligacje korporacyjne
Obligacje korporacyjne swą nazwą mogą przywoływać na myśl system inwestycji związany z obligacjami Skarbu Państwa. Te należą do jednych z najbezpieczniejszych form pomnażania oszczędności i mają swoich wielu zwolenników zarówno w Polsce, jak i w każdym innym kraju, gdzie istnieje możliwość ich zakupu.

6: Liczniki prądu jako przykład o pozycjonowaniu witryn
Co sprawiło, że Internet zyskał tak ogromną popularność? Przecież jeszcze trzynaście lat temu nikt mu nie wróżył wielkiej popularności, a wielcy spece od reklamy i marketingu twierdzili, że światowa sieć to miejsce dla dziwaków i profesjonalistów, którzy będą się zajmować utrzymaniem giełdowych aktualności.

7: Liczniki, usługi czy inne firmy - pozycjonuj się!
Nie trudno zauważyć, że aktualnie niemal każda firmowa posiada własną stronę internetową. Jest to bardzo ważne, ponieważ znaczna część ludzi, szczególnie młodych, poszukuje informacji właśnie w sieci. To właśnie Internet stanowi źródło wiedzy odnośnie ofert poszczególnych firm.

8: Nie liczysz się, jeśli nie ma Cię w internecie!
Gwałtowny i niezwykle dynamiczny rozwój Internetu to niespotykany w dziejach naszej ludzkiej cywilizacji przypadek rozwoju danego wynalazku technicznego w tak drastycznie krótkim czasie, który upłynął od pierwszych prób związanych z wprowadzaniem i testowaniem Internetu, aż do jego masowego upowszechnienia.

9: Nie musisz samemu walczyć o takie odszkodowanie!
Nie tylko ty nie zdawałeś sobie sprawy, że liczba wypadków komunikacyjnych z roku na rok jest coraz większa, wzrasta zatem liczba osób poszkodowanych w nich. To właśnie oni powinni walczyć o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne, w końcu powrót do pełni zdrowia zawsze wiąże się z poniesieniem odpowiednich kosztów, między innymi wynikających z faktu niemożności wykonywania obowiązków zawodowych.

10: Kantor internetowy a platformy wymiany walut
Współcześnie, chcąc zakupić waluty obce mamy wiele wariantów do wyboru. Tradycyjnie można skorzystać z usługi kantoru. Wybierając tę opcję nie należy jednak nastawiać się na uzyskanie korzystnej dla nas ceny.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.