Konto osobiste to obowiązek

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 483 razy | Kategoria: Bankowość | Ilość słów: 361 | Data: 10.01.13 | 0 komentarzyIm dłużej jest obecna w naszym życiu bankowość elektroniczna tym większe jest przekonanie, że każdy powinien ją posiadać i że tak naprawdę każdy powinien otworzyć w banku swoje konto.


I pewnie właśnie z tego powodu pracodawcy coraz częściej wymagają od swoich pracowników konta bankowego, tak aby mogli wypłaty przelewać od razu na konto, a nie wypłacać bezpośrednio do ręki. A ponieważ obecnie konto osobiste jest darmowe, to nie wiąże się to dla pracowników z żadnymi kosztami, co ważne to mogą również wybrać takie konto, gdzie nie będą pobierane opłaty za jego prowadzenie i za korzystanie z karty bankomatowej. Ale to wszystko zależy od tego, czego każdy z obywateli oczekuje od takiego konta, a więc zanim podejmiemy ostateczną decyzję i udamy się do konkretnego banku, to powinniśmy dokładnie sprawdzić wszystkie oferty, tak aby wiedzieć, w którym banku mamy najtaniej i jednocześnie w którym możemy najwięcej zyskać.

Wygodne jest to również dla pracowników, bo nie muszą oni w dniu wypłaty wracać do domu ze sporą ilością pieniędzy w kieszeni, dzięki czemu będą się czuli pewniej i bezpieczniej. A założenie konta nie zabiera wcale dużo czasu, więc możemy tego dokonać w drodze powrotnej do domu, no i co ważne, to nie potrzeba do tego żadnych dokumentów poza dowodem tożsamości, który w większości przypadków i tak zawsze mamy przy sobie. A skoro to takie łatwe, to z pewnością warto skorzystać z tej możliwości również dla swojej wygody i bezpieczeństwa, a jak spróbujemy to bardzo szybko się do tego przekonamy.

Nie zawsze przecież mamy dostęp do komputera lub Internetu. Komórkę za to mamy zawsze przy sobie, dlatego właśnie przelewy przez komórkę są doskonałym uzupełnieniem bankowości internetowej. Oczywiście takie przelewy można wykonywać przy pomocy inteligentnych telefonów, jakimi są smart fony. Nie wszyscy takie telefony posiadają, jednak większość z nas ma właśnie taki telefon. Jeżeli chcesz ułatwić sobie wykonywanie płatności powinieneś pomyśleć o tym, by móc wykonywać przelewy przez komórkę. Jest to doskonałe ułatwienie.
Podpis

Alior Sync


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.