Dotacje


1: Czym jest biuro informacji gospodarczej?
Istnieją niekiedy trudne sytuacje, w których umowa z nowym kontrahentem jest czymś niezbędnym. Czasami trzeba także współdziałać z człowiekiem lub firmą, której kompletnie nie znamy.

2: Dopłaty dla rolników szansą na rozwój
Już prawie dziesięć lat Polska jest członkiem UE. To niezwykle ważne wydarzenie spowodowało mnóstwo pozytywnych zmian w Polsce. Można je zaobserwować w licznych obszarach życia. Nie podlega dyskusji, że, polscy gospodarze są jednymi z tych, którzy z największą intensywnością wykorzystują szans uzyskania wsparcia finansowego.

3: Bardzo korzystne zmiany w działaniu Paszport do Eksportu w roku 2013 !
Rok 2013 to ostatni już rok dotacyjny dla okresu: 2007-2013. Środki z większości programów zostały już wykorzystane, niemniej jednak przewidzianych zostało jeszcze kilka naborów, w tym także ostatni już nabór w zakresie działania 6.1. Paszport do Eksportu, prowadzonego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

4: O czym Beneficjenci unijnych dotacji pamiętać powinni...cz.1
Szczęściarz? Jesteś szczęśliwym Beneficjentem, który właśnie pomyślnie przeszedł drogę - od złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach działania PO IG 8.1 - do podpisania umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację Twojego wymarzonego pomysłu na biznes.

5: Dotacje unijne - na co zwrócić uwagę
Odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej zdania na temat tego posunięcia są podzielone. Nie powinni jednak narzekać przedsiębiorcy, którzy mogą starać się o dotacje. Powinny jednak wcześniej zapoznać się z warunkami, które muszą spełnić.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.