Rozliczenia, audyty i inne usługi księgowe

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: marta_marcin

Czytano: 496 razy | Kategoria: Finanse firmowe | Ilość słów: 280 | Data: 23.01.12 | 0 komentarzyTrudno by było spotkać przedsiębiorcę, który z pełnym przekonaniem powie, że dokonywanie rozliczeń podatkowych jest dla niego proste i nie sprawia żadnych trudności czy nie jest przyczyną stresu.


Przedsiębiorca, dyrektor dużego przedsiębiorstwa nie może sobie pozwolić na to by pojawiły się jakieś błędy w prowadzonych dokumentach księgowych, z racji tego że konsekwencje w postaci mandatów karno -  skarbowych mogą poważnie zaszkodzić działaniu firmy w dłuższym okresie. Dlatego wszystko co związane z rozliczaniem podatków zaczynając od transakcji, dochodowego CIT, VAT, od przyrostu majątku, odsetek od kapitału, amortyzacji jak również ocena ryzyka inwestycyjnego pod względem powstania kolejnych wysokich zobowiązań podatkowych i finansowych zlecane jest specjalistom, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie wszystkich rozliczeń zgodnie z zasadami prawa podatkowego oraz w taki sposób by zobowiązania podatkowe przedsiębiorcy nie były zbyt wielką uciążliwością.

Także usługi finansowo - podatkowe typu księgowość dla firm, to nie tylko i wyłącznie rozliczenia z tytułu osiąganego przychodu w danym okresie rozliczeniowym czy roku podatkowym. To również przygotowywanie sprawozdań, analiza okoliczności, podpowiadanie optymalnych rozwiązań fiskalnych jak również i reprezentacja przedsiębiorcy przed organami w trakcie postępowania skarbowego. Dzięki korzystaniu z usług księgowych przedsiębiorca może się faktycznie uwolnić od konieczności ciągłego sprawdzania przepisów podatkowych.


Dzięki rozwojowi techniki usługa jak księgowość dla firm jest też prowadzona za pomocą portali i serwisów  internetowych. To sprawia, że przedsiębiorca ma zdecydowanie pełniejszy obraz sytuacji przedsiębiorstwa i to dostępny praktycznie w każdym momencie. Wystarczy, że skorzysta z komputera podłączonego do sieci internetowej i zaloguje się jako klient na koncie internetowym na przykład w serwisie księgowo finansowych.Podpis

biuro rachunkowe poznań


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.