Inwestowanie


1: Jak emitować obligacje korporacyjne
Obligacje korporacyjne to stosunkowo nowy model inwestowania w przedsiębiorstwa w Polsce. Kolejne spółki decydują się na emisję papierów dłużnych po to, by móc rozwijać swoją działalność, dlatego też warto pokrótce przedstawić jak wygląda proces emisji obligacji.

2: Lokata - analiza wad i zalet depozytów terminowych
Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że oszczędzania jest ważne. Najprostszą formą odkładania pieniędzy jest korzystanie z produktów bankowych, w tym lokat terminowych.

3: Lokata bankowa - czyli najprostszy sposób na pomnażanie oszczędności
Każdy z nas dysponuje jakimiś oszczędnościami, czyli środkami, których nie wydaje na bieżąco. Oszczędności sprawiają, że mamy poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o finansową stronę życia.

4: Dlaczego ludzie coraz częściej zakładają lokaty bankowe?
Na pewnie każdy z nas zgodzi się z tym, że obecnie coraz więcej osób zakłada lokaty bankowe. Z pewnością jakąś część naszych znajomych także ma dziś założone lokaty. Możliwe, że my także zaczęliśmy zastanawiać się nad tym czy nie założyć lokaty w banku.

5: Dlaczego oszczędzanie jest istotne
Coraz więcej mówi się o tym, że powinniśmy oszczędzać pieniądze. Jest to szczególnie istotne ze względu na naszą przyszłość, oraz na przyszłość naszych bliskich.

6: Jak wybrać korzystną lokatę bankową?
Mimo niewielkiej rentowności, jakie dają lokaty terminowe w bankach, ze względu na wysokie bezpieczeństwo lokowanych środków stanowią wciąż podstawową formę oszczędzania. Czym powinna charakteryzować się najlepsza lokata?

7: Pieniądze do wykorzystania na emeryturze
Zabezpieczona finansowo przyszłość jest potrzebna, aby móc spokojnie przeżyć życie. Wiele osób nie zwraca uwagi na swoją przyszłość i na finansowy jej aspekt.

8: Zmienna stopa procentowa w lokacie
Czy każda lokata jest oprocentowana stale to znaczy na stały procent? Okazuje się, że nie! Zobaczmy czym jest lokata o zmiennym procencie. Lokata ze zmiennym oprocentowaniem, przewiduje płatność naszych odsetek właśnie przy zmiennej stopie procentowej.

9: Jakie warunki spełnić, by uzyskać premię gwarancyjną?
Książeczka mieszkaniowa jest przedmiotem, który można w tej chwili uznać za swego rodzaju relikt przeszłości, który przez wiele lat był główną podstawą ludzi do marzeń o własnym mieszkaniu.

10: Prognoza finansowa na rok 2013
Co może się wydarzyć na rynkach finansowych? W co warto inwestować? Czy dojdzie do rozłamu w strefie Euro? Czy polska gospodarka jest w recesji? Dowiedz się czy czekają nas kolejne spadki cen nieruchomości i czemu zakup złota i srebra to najlepszy wybór w czasach kryzysu.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.