Kredyty


1: Chętnych na kredyty wciąż przybywa
Rynek kredytów konsumpcyjnych przeżywa okres wielkiej ,,prosperity". Potwierdzają to raporty Biura Informacji Kredytowej, która gromadzi potrzebne dane na temat potencjalnych kredytobiorców. A ich grupa ciągle rośnie.

2: Kredyt gotówkowy a pożyczka gotówkowa - różnice i podobieństwa
Pojęcia kredytu i pożyczki w ramach mowy potocznej są używane niemal zamiennie. Tylko nieliczni rozróżniają znaczenia obu słów i stosują je z pełną świadomością.

3: Kredyty dla firm
Głównym źródłem finansowania inwestycji w naszym kraju jest kapitał zewnętrzny, pochodzący zarówno z kredytów zaciąganych przez firmy i przedsiębiorstwa działające w różnych branżach, jak i z rozmaitych dofinansowań, oferowanych przez Unię Europejską.

4: Pożyczki pozabankowe kompendium wiedzy
Problemy z pieniędzmi są codziennością obecnie niezmiernie dużej ilości osób. Utrzymanie płynności finansowej łączy się dzisiaj z cudem. Stała posada nie przydarza się każdemu, a dochody są za małe, aby mieć szansę zebrania obszernych oszczędności.

5: Wizerunek firmy. Czy warto w niego inwestować?
Małe oraz duże firmy stopniowo kształtują swój wizerunek, który wpływa na to, jak są postrzegane przez potencjalnych klientów, konkurencję oraz całe środowisko zewnętrzne. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy nie jest łatwe bez odpowiedniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

6: Kredyt konsolidacyjny - dlaczego warto się o niego starać?
Twoje zobowiązania kredytowe są obsługiwane przez kilka banków? Przystąpiłeś do kilku kredytów w kartach kredytowych i kilku kredytów gotówkowych? Niebawem skończy się okres bez odsetkowy dla większości posiadanych przez Ciebie kart?

7: Najważniejsze kwestie związane z kredytami
Rynek kredytów jest bardzo zmienny, jednak popularność tej formy finansowania utrzymuje się na dość wysokim poziomie od dłuższego czasu. Co jest istotne przy zaciąganiu kredytu?

8: Źródła informacyjne dobrych kredytów
Współcześnie niezwykle trudno utrzymać trwałość w budżecie, dzięki czemu niezwykle dużo osób bierze różnego rodzaju pożyczki. Bez wątpienia kredyty konsumenckie są najsłynniejszym produktem, z jakiego korzystamy w instytucjach finansowych.

9: Własna Firma, czyli jak zacząć?
Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia przechodzi kryzys związany z pracą. Nasz szef jest krótkowzroczny, firma nie wykorzystuje w pełni naszych możliwości, a kwota wpływająca na koniec miesiąca na nasze konto jest stanowczo zbyt niska.

10: Pożyczka dla firm
Własna firma to obecnie marzenie niezwykle wielu ludzi. Trzeba mieć jednak świadomość, że gdy firma ma rzeczywiście docelowo przynosić dość spore zyski, to obecnie przede wszystkim należy czynić inwestycje, które jeszcze bardziej firmę rozwiną.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.